پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۱۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از شایعه خداحافظی تا هدر رفتن زمان آماده سازی

پایان ماجرای اختلاف حدادی و فدراسیون کجاست؟

قهرمان پرتاب دیسک آسیا همچنان بدون برنامه خاصی تمرینات شخصی خود را دنبال می کند.

پایان ماجرای اختلاف حدادی و فدراسیون کجاست؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حدود ۵ ماه از پایان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ گذشته و احسان حدادی که چهارمین طلای خود را در جاکارتا کسب کرد، هنوز برنامه مشخصی برای رقابت های پیش رو در سال ۲۰۱۹ و البته المپیک ۲۰۲۰ ندارد.


مربی آمریکایی حدادی که سال گذشته هدایت او را برعهده داشت، بعد از پایان قراردادش با چینی ها قرارداد همکاری امضا کرده است.


از سویی اختلافات عجیبی میان حدادی و فدراسیون به وجود آمده که گویا به این راحتی حل نمی شود. به نظر می رسد بیش از همه مسائل مالی در این اختلافات دخیل است. چند ماهی است که فدراسیون برای آماده سازی حدادی ماهیانه ۱۰۰ میلیون تومان را تعیین کرده؛ اما حدادی حاضر نیست با این مبلغ کنار بیاید.


حتی صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک سعی در حل این اختلافات داشت وچند باری از طرفین دعوت کرد تا پرونده این اختلاف را مختومه کند که موفق نبود.


حتی احسان حدادی هفته گذشته به فدراسیون رفت و همه گمان کردند دوطرف به توافقی برای ادامه راه رسیدند؛ اما بازهم یک مصاحبه از سوی این پرتابگر نشان داد اختلافات پابرجاست.


فدراسیون هم پای موضع خود ایستاده و گویا بیش از این هم نمی تواند برای یک ورزشکار هزینه کند. احسان حدادی هم این روزها بدون مربی و بدون برنامه خاصی در حال تمرین است.


حتی شایعاتی مبنی بر خداحافظی حدادی از دنیای قهرمانی هم منتشر شده؛ اگرچه خودش بارها اعلام کرده حداقل تا ۷، ۸ سال دیگر قصد ادامه مسیر در ورزش حرفه ای را دارد.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

احسان حدادی

،

قهرمان پرتاب دیسک آسیا

ثبت نظرات
captcha