پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۱۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش مقام آلمانی به بازداشت یک آلمانی-افغانی به اتهام جاسوسی برای تهران: ایران با چنین رفتارهایی حفظ برجام را سخت تر می کند

مدیر کنفرانس امنیتی مونیخ در واکنش به دستگیری یک فرد دوتابعیتی به اتهام آنچه که جاسوسی برای ایران خوانده شد، ادعا کرد که ایران با چنین رفتارهایی تنها حفظ برجام را سخت تر خواهد کرد.

واکنش مقام آلمانی به بازداشت یک آلمانی-افغانی به اتهام جاسوسی برای تهران: ایران با چنین رفتارهایی حفظ برجام را سخت تر می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیر کنفرانس امنیتی مونیخ در واکنش به دستگیری یک فرد دوتابعیتی به اتهام آنچه که جاسوسی برای ایران خوانده شد، ادعا کرد که ایران با چنین رفتارهایی تنها حفظ برجام را سخت تر خواهد کرد.

به نقل از رویترز، ولفگانگ ایشینگر، مدیر کنفرانس امنیتی مونیخ و سفیر پیشین آلمان در واشنگتن در واکنش به دستگیری یک دوتابعیتی افغانی-آلمانی به اتهام "جاسوسی برای ایران"، فعالیت های ایران را محکوم کرد.

وی در ادامه باابراز این عقیده که انتظار داشتن از ایران و سایر کشورها برای دست کشی از فعالیت های جاسوسی شان تصوری واهی است، مدعی شد: ایران باید آنقدر باهوش باشد که دریابد درحال خودزنی است؛ چراکه (کارهایش) باعث لطمه زدن به شرایط سیاسی پیرامون برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) خواهد شد... اما با این حال این دلیلی برای از بین بردن توافق نیست.

منبع انتخاب
کلید واژه :

جاسوسی برای ایران

،

آلمان

ثبت نظرات
captcha