قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۱۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جنگ تمام نشدنی کی روش–کاتانچ در آل مکتوم

جنگ کلاسیک آسیا در ورزشگاه زیبای شهر دبی با صحنه ها و حواشی بسیار زیادی همراه بود از جمله نبرد تمام نشدنی سرمربیان مشهور دو تیم در کنار نیمکت ها.

جنگ تمام نشدنی کی روش–کاتانچ در آل مکتوم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حساسیت های حاکم بر نبرد این دو کشور همسایه در جنگ کلاسیک آسیا باعث شد تا بازیکنان دو تیم نتوانند انتظارات فنی را برآورده کنند به خصوص ستاره های ایران که اسیر بازی فیزیکی و تخریبی عراقی ها شدند اما در نهایت همین تساوی هم باعث شد تا یوزهای تیم ملی با صدرنشینی مسیر آسان تر جدول مراحل حذفی را به خود اختصاص دهند.


این بازی گرچه گلی در پی نداشت اما پر بود از صحنه های حاشیه ای جذاب از جمله جنگ های روانی و لفظی مربیان سرشناس دو تیم در کنار خط طولی که حسابی داور چهارم بازی را به خود مشغول کرده بود. کارلوس کی روش و سرکو کاتانچ که اصلا دوست نداشتند در این جنگ بازنده لقب بگیرند از همان ابتدای بازی در کنار خط طولی با جوش و خروش خاص شاگردان خود را راهنمایی می کردند.


در یکی از صحنه ها وقتی داور تصمیمی برخلاف میل باطنی دو مربی گرفت کی روش و کاتانچ به شدت با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند تا یکی از صحنه های جذاب بازی توسط دوربین های تصویربرداران و عکاسان شکار شود، تصویری که توئیتر رسمی جام ملت ها از آن با عنوان جنگ تمام نشدنی مردان مشهور نیمکت ها در آل مکتوم نام برد.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

کی روش

،

فوتبال

،

سرمربی ایران

ثبت نظرات
captcha