پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۱۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمارانی: اظهارات موسوی خوئینی ها درباره هاشمی، مطلوب و به مصلحت نبود / اعضای مجمع روحانیون چنین نظراتی ندارند / کدام سیاست ایجاب می کند که در حق بزرگان کشور، چنین انتقاداتی را مطرح کنیم؟

به دنبال اظهارات مصاحبه آیت الله موسوی خویینی ها درباره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیت الله سید مهدی امام جمارانی از اعضای برجسته و از موسسین مجمع روحانیون مبارز مطالب گفته شده را نامطلوب دانست که در شرایط فعلی به مصلحت نیست.

امام جمارانی: اظهارات موسوی خوئینی ها درباره هاشمی، مطلوب و به مصلحت نبود / اعضای مجمع روحانیون چنین نظراتی ندارند / کدام سیاست ایجاب می کند که در حق بزرگان کشور، چنین انتقاداتی را مطرح کنیم؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به دنبال اظهارات مصاحبه آیت الله موسوی خویینی ها درباره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیت الله سید مهدی امام جمارانی از اعضای برجسته و از موسسین مجمع روحانیون مبارز مطالب گفته شده را نامطلوب دانست که در شرایط فعلی به مصلحت نیست.

 متن نوشته امام جمارانی به شرح زیر است:

در روزهای اخیر مصاحبه ای از طرف آیت الله موسوی خویینی ها که خود از نزدیکان امام و فعالان نهضت ایشان بوده اند، در رابطه با شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی انجام شد که به نظر حقیر مصاحبه ی مطلوبی نبود و گمان نمی کنم مجمع روحانیون مبارز و اعضای آن با شناختی که اینجانب از ایشان دارم، دارای چنین نظراتی باشند و حتما این مصاحبه و انتقادات مطرح شده در آن، نظرات شخص آیت الله موسوی خویینی ها است که متأسفانه باید عرض کنم به هیچ عنوان مصلحت نبود در این شرایط و اوضاع و احوال کشور و آن هم در فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی چنین سخنانی درباره ایشان مطرح شود.

اگر چه ممکن است که انتقاداتی در مورد عملکرد آقای هاشمی رفسنجانی داشته باشیم که از نظر ما صحیح هم باشد اما باید این نکته را مد نظر داشت که مرحوم آیت الله هاشمی در طول دوران نهضت امام و پس از پیروزی انقلاب، در کنار مقام معظم رهبری همواره مورد توجه، اعتماد وعنایت خاص امام بودند و بعد از وفات امام نیز در مقاطع مختلف، کشور را هدایت و مدیریت کرده اند. بر کسی پوشیده نیست که سلامت و بقای نظام اسلامی و انقلاب مرهون مجاهدت های همین دو شخصیت بوده است که باید قدردان چنین بزرگانی باشیم.

اکنون در چهل سالگی انقلاب قرار داریم و حتماً کمبودها و نقصان در عملکرد مسیولان بوده و هست، اما کدام سیاست ایجاب می کند که در حق بزرگان این کشور و انقلاب، بدون بررسی درست شرایط زمانی و مکانی، انتقاداتی چنین را مطرح سازیم.

منبع انتخاب
کلید واژه :

امام جمارانی

،

هاشمی رفسنجانی

ثبت نظرات
captcha