پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۱۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پولی شدن تونل های پایتخت منتفی شد

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران گفت: اگرچه تعداد زیادی از بندهای برنامه دوم توسعه شهری اجرا نشده و قرار است برخی از آنها را در برنامه سوم بیاوریم، اما اکنون در حال بررسی بخش احکام برنامه سوم هستیم و بندی حاوی اخذ عوارض برای تردد در تونل های شهری در آن نیامده است.

پولی شدن تونل های پایتخت منتفی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  رئیس شورای شهر تهران اخذ عوارض تردد در تونل های شهری را منتفی اعلام کرد.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران درباره مطالب نقل شده از وی مبنی بر اینکه شهرداری موظف به اخذ عوارض تردد خودروها در تونل های شهری است، گفت: آنچه که من گفته بودم، این بود که شهرداری براساس یکی از بندهای برنامه دوم پنج ساله که مربوط به سال های ۹۲ تا ۹۷ است "موظف شده بوده است" که برای تردد در تونل های شهری عوارضی تعیین کند، اما در مصاحبه دیروز من نوشته اند "شهرداری موظف است".

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: اگر این عبارت "موظف شده بوده است" را تیتر می کردند، هیچ مشکلی نداشت. اگر چیزی درباره اخذ عوارض برای تردد در تونل های شهری در برنامه دوم توسعه شهری مطرح شده بوده، مربوط به همان برنامه بوده است و در برنامه سوم که اکنون در حال تصویب آن هستیم، چنین چیزی آورده نشده است.

وی افزود: اگرچه تعداد زیادی از بندهای برنامه دوم توسعه شهری اجرا نشده و قرار است برخی از آنها را در برنامه سوم بیاوریم، اما اکنون در حال بررسی بخش احکام برنامه سوم هستیم و بندی حاوی اخذ عوارض برای تردد در تونل های شهری در آن نیامده است.

منبع: ایلنا

منبع انتخاب
کلید واژه :

پولی شدن تونل های پایتخت

،

تونل های پایتخت

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha