پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۱۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«سلطان ترامادول» دستگیر شد

معاون دادستان مشهد در امور جرائم خشن گفت: سرشاخه اصلی باند توزیع دارو های غیرمجاز موسوم به "باند سلطان ترامادول" پس از دو ماه فعالیت نیرو های اطلاعات سپاه در این مشهد شناسایی و دستگیر شد.۱۱ هزار و ۵۰۰ عدد قرص ترامادول، ۳۰۰ کیلو پودر ساخت دارو های غیرمجاز بدنسازی، چاقی و لاغری، دو هزار قرص ناشناخته، مقادیر زیادی وجه نقد، چندین هزار قوطی با مارک و برچسب دارو های تقلبی، دستگاه پوز بانکی سیار به همراه ترازو های دیجیتالی در بازرسی از این مکان کشف و ضبط شد.

«سلطان ترامادول» دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون دادستان مشهد در امور جرائم خشن گفت: سرشاخه اصلی باند توزیع دارو های غیرمجاز موسوم به "باند سلطان ترامادول" پس از دو ماه فعالیت نیرو های اطلاعات سپاه پاسداران در این مشهد شناسایی و دستگیر شد.

حجت الاسلام سید جواد حسینی روز سه شنبه  افزود: در چارچوب اقدام نیرو های سپاه ناحیه حر مشهد محل ساخت و تولید دارو های غیرمجاز در یک منزل دو طبقه اجاره ای واقع در خیابان ایرج مشهد مورد شناسایی قرار گرفت و سرشاخه باند همراه با یکی از همدستانش به دام افتاد.

وی ادامه داد: ۱۱ هزار و ۵۰۰ عدد قرص ترامادول، ۳۰۰ کیلوگرم پودر ساخت دارو های غیرمجاز بدنسازی، چاقی و لاغری، دو هزار قرص ناشناخته، مقادیر زیادی وجه نقد، چندین هزار قوطی با مارک و برچسب دارو های تقلبی، دستگاه پوز بانکی سیار به همراه ترازو های دیجیتالی در بازرسی از این مکان کشف و ضبط شد.

معاون دادستان مشهد در امور جرائم خشن گفت: نیرو های سپاه در ادامه این عملیات همچنین ویلا و مخفیگاه دیگر متهم پرونده را که در جاده کلات واقع در حومه شمالی مشهد به مرکز نگهداری دارو های مخدر و غیرمجاز تبدیل شده بود شناسایی کردند. در این محل نیز ۲۱ لیتر شربت متادون، ۴.۵ لیتر شربت تریاک، دو هزار و ۳۰۰ عدد قرص متادون، ۱۳ هزار عدد قرص ترامادول و سه هزار عدد قرص ناشناخته و قاچاق خارجی کشف شد.

وی افزود: هدایت این شبکه گسترده توزیع و تولید غیربهداشتی دارو های دست ساز، مخدردار، غیرمجاز و قاچاق خارجی از جمله اتهامات این متهم است. تحقیقات از متهمان پرونده ادامه دارد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

سلطان ترامادول

،

ترامادول

ثبت نظرات
captcha