پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۰۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

این قوی ترین تیم ملی ایران است

فدراسیون درباره کی روش تصمیم می گیرد

وزیر ورزش و جوانان امروز در مجمع کمیته ملی المپیک با تمجید از عملکرد تیم ملی ایران در جام ملت ها گفت تصمیم درباره سرمربی تیم ملی ایران در حوزه اختیارات فدراسیون فوتبال است.

فدراسیون درباره کی روش تصمیم می گیرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجمع کمیته ملی المپیک امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و مثل همیشه بخشی از مهمترین سوال ها درباره تیم ملی فوتبال بود. با این وجود وزیر ورزش در ابتدای صحبت هایش در مجمع با اشاره به عملکرد این مجمع گفت:« عملکرد رئیس کمیته ملی المپیک ، دبیر کل و همکارانشان در یک سال گذشته در عرصه های مختلف چون توسعه ارتباطات خارجی ، نهادهای بین المللی ورزشی ، آی او سی و فدراسیون های جهانی و همینطور شورای المپیک آسیایی، ارتباط با قهرمانان و پیشکسوتان  را در یک سال گذشته همه مثبت ارزیابی می کنند و امیدواریم که در ادامه نیز با همین همدلی و هماهنگی که بین ما وجود دارد نیز بتوانیم به موفقیت برسیم.»


وزیر ورزش در ادامه گفت:« اعتقاد داریم اصل و اساس بنیاد توسعه با ثبات و آرامش و همدلی بین ارکان مختلف به وجود می آید که خوشبختانه این موضوع واقعا وجود دارد. الان همکاران ما در ستاد وزارت ورزش و ستاد کمیته ملی المپیک با همین سمت و سو و تفکر کار را پیش می برند. ما امیدوار هستیم همانطور که در سال 97 در اکثر رویدادهای بین المللی مثل جام جهانی، بازی های آسیایی و پارالمپیک آسیایی، لیگ قهرمانان آسیا و مسابقات جهانی جوانان کارنامه خوب و امیدوارکننده ای داشتیم که موجبات شادی مردم را به وجود آورد  این روند ادامه داشته باشد.»


سلطانی فر در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره عملکرد تیم ملی در جام ملت های آسیا گفت:« بارها گفته ام که تیم ملی ایران قوی ترین تیم ملی ما است. من خیلی ریز در مسایل ورزش و فوتبال هستم و آن را دنبال می کنم، ما تجربه موفقی در جام جهانی روسیه داشتیم و مجموعه وزارت ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون فوتبال به عنوان مجموعه تصمیم گیر حمایت خیلی خوبی از تیم ملی داشته و دارند.»


او افزود:«ما کادرفنی باتجربه و بازیکنان خیلی خوبی چه در میان لژیونر و چه از لیگ داخلی داریم و به نظرم مجموعه شرایط و امکانات به ما می گوید این تیم بیش از همیشه شخصیت قهرمانی دارد و امیدواریم با حمایت گسترده ای که مردم انجام می دهند به این مهم دست پیدا کند. خوشبختانه سرمربی محترم تیم ملی گفتند که ما خانواده ترین تیم موجود هستیم و  امیدواریم همانطور که دو قدم اول را محکم برداشتیم قدم های بعدی را هم محکم برداریم.»


وزیر ورزش و جوانان در پایان درباره اینکه کارلوس کی روش گفته حمایتی از سوی وزارت ورزش از تیم ملی نشده و همچنین درباره خبر توافق کی روش با تیم ملی کلمبیا گفت:« تصمیم گیری در مورد سرمربی تیم ملی در حوزه اختیارات فدراسیون است.»

منبع ورزش سه
کلید واژه :

جام ملت ها

،

مجمع کمیته ملی المپیک

،

وزیر ورزش و جوانان

ثبت نظرات
captcha