پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۰۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دادستان تهران مطرح کرد؛

سه متهم پرونده کاغذ متواری شدند

دادستان تهران، از متواری شدن سه متهم پرونده کاغذ خبر داد.

سه متهم پرونده کاغذ متواری شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس جعفری دولت آبادی در خصوص گروه بازداشتی معروف به سطان کاغذ، اظهارداشت: در بحث کاغذ دو نوع پرونده تشکیل شده است، گروه اول یک دسته هستند که ارز گرفتند اما کاغذی وارد نکردند. گروه دوم دسته ای هستند که ارز دریافت کردند و کاغذ نیز وارد کردند اما با اسناد جعلی و صوری در بازار آزاد فروختند.

وی افزود: در این رابطه ۱۴ نفر بازداشت شدند و سه نفر فراری هستند و این شرکت های مانند هانا تجارت ۱۵۰میلیون دلار ارز دریافت کرده اند و دو هزار کاغذ وارد کردند .

دولت آبادی گفت: چند خانم شرکت تاسیس کردند و کارت بازرگانی دریافت کردند و بعد توانستند ارز دولتی دریافت کنند و زمانی که بازداشت شدند گفتند که هیچ اطلاعی ندارند و مشکل اینجا است که با اسم افراد، شرکت تاسیس و ارز دولتی دریافت کرده اند.

وی در پاسخ به اینکه چه مواردی در فضای مجازی جرم محسوب می شود، افزود: در فضای مجازی ۹۰ عنوان مجرمانه وجود دارد مانند دسترسی غیر مجاز به بازی های رایانه، تهیه فیلم مستهجن از افراد، نشر اکاذیب است. ما می بینیم که با تهیه یک فیلم کشور را به هم می ریزند و امروز فضای مجازی بستر بزرگی برای جرائم است و در دادستانی پرونده های زیادی در این رابطه تشکیل شده است.

منبع مهر
کلید واژه :

عباس جعفری دولت آبادی

،

سطان کاغذ

،

سه متهم پرونده کاغذ

ثبت نظرات
captcha