پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۰۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حاشیه های ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ریحانه پارسا در سریال پربیننده پدر نقش یک دختر محجبه با رفتاری متین و باوقار را بازی می کرد اما تنها بعد از پخش چند قسمت از این مجموعه که چهره او برای بیننده ها شناخته شد حضورش در فضای مجازی با ظاهری متفاوت با آنچه که تا کنون مخاطبان در سریال دیده بودند واکنش های مختلفی را در پی داشت.

حاشیه های ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نام ریحانه پارسا بعد از پخش چند قسمت از مجموعه تلویزیونی پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا برای مخاطب تلویزیون مطرح شد و برخی از پست ها و واکنش های این بازیگر تازه وارد به تلویزیون باعث شد تا نام او در فضای مجازی بیشتر بر سر زبان ها بیفتد.

حاشیه های ریحانه پارسا

ماجرا از کجا شروع شد؟ جرقه اولین انتقادها هم از پست اینستاگرامی خود او آغاز شد، پارسا با گذاشتن پستی در صفحه شخصی خود نسبت به انتقادات وارد شده واکنش نشان داد و تاکید کرد که هیچ شباهتی به شخصیتی که در سریال «پدر» بازی کرد ندارد.

او با انتشار عکسی از بهرنگ توفیقی و حامد عنقا در اینستاگرام نوشت: «من دست شما رو می بوسم…من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم… من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه سریال پدر هست (این رو هیچ وقت یادش نمیره)

از همین پست میگم، اگر این روزها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه های اخیر داره، بی هیچ جبهه گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست… این عکس ها صرفا توجیهی است که ریحانه هیچ شباهتی(ظاهری) به لیلای دیده شده نداره.»

کیهان علیه حاشیه های ریحانه پارسا

همین پست جنجالی کافی بود تا رسانه ها موضع گیری های مختلفی درباره این رفتار او داشته باشند و در همین راستا روزنامه کیهان نوشت: بازیگری که با اولین تجربه نقش آفرینی اش در صداوسیما به شهرت رسیده، این روزها در فضای مجازی رفتارهای نامتعارفی را در پیش گرفته است. البته این اولین بار نیست که یک بازیگر، این گونه از شهرت به دست آمده از طریق رسانه ملی سوءاستفاده می کند. اما سؤال این است که چگونه می توان این گونه رفتارها را کنترل کرد؟ »

واکنش سازندگان «پدر» به حاشیه های ریحانه پارسا

سازندگان سریال «پدر» نیز در واکنش به حرف های این نوبازیگر در مصاحبه هایشان اعلام کردند که فصل دوم این سریال تغییراتی خواهد داشت.

حامد عنقا (تهیه کننده سریال پدر) در گفت وگویی اعلام کرد: «فصل جدید بر نقش شخصیت پدر با حضور مهدی سلطانی تاکید خواهد داشت و قصه ای که نوشته شده است هیچ وابستگی به دیگر بازیگرها به جز این شخصیت و کاراکتر مادر با بازی لعیا زنگنه ندارد و قصه به شکل دیگری از نگاه یک پدر در جریان دیگری اتفاق می افتد.»

از سوی دیگر او در پستی با کنایه به ریحانه پارسا نوشت: «ما عاشق نقش ها می شویم نه نقش پردازان.»

و در نهایت صفحه ای که بسته شد

ماجرای ریحانه پارسا یا همان لیلای سریال «پدر» به همینجا ختم نشد و او عکس های بحث برانگیز خود را از صفحه اش پاک کرد و صفحه اینستاگرامش را هم از حالت عمومی خارج کرد، اما نکته جالب تر اینکه اخباری درباره مسدود شدن صفحه اینستاگرام این بازیگر در فضای مجازی پیچید. با یک جستجوی ساده مشخص شد که این بازیگر ظاهرا تصمیم گرفت صفحه اش را ببندد! بازیگری که خودش جرقه حاشیه ها را زد و حالا ظاهرا پشیمان شده است.

کلید واژه :

حاشیه های ریحانه پارسا

،

ریحانه پارسا

،

مجموعه تلویزیونی پدر

ثبت نظرات
captcha