پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۰۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تهیه کننده سریال خبر داد؛

سینا حجازی برای «دنگ و فنگ روزگار» می خواند/ هفتاد لوکیشن خیابانی

سینا حجازی به عنوان خواننده تیتراژ سریال دنگ و فنگ روزگار انتخاب شد.

سینا حجازی برای «دنگ و فنگ روزگار» می خواند/ هفتاد لوکیشن خیابانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر طالبی کاشانی تهیه کننده سریال «دنگ و فنگ روزگار» درباره تصویربرداری این سریال گفت: در حال حاضر حدود ۴۰ درصد از این پروژه به تصویربرداری رسیده است.

وی ادامه داد: به تازگی بازیگران جدیدی همچون ساعد هدایتی، زهرا داوودنژاد و امیرغفارمنش جلوی دوربین رفتند و ما این روزها در گالری خانه موزه استاد معین در منطقه پیروزی در حال ضبط و تصویربرداری کار هستیم.

این تهیه کننده همچنین با اشاره به مذاکره با خوانندگان برای تیتراژ این سریال طنز عنوان کرد: سینا حجازی خواننده تیتراژ این سریال است که روز گذشته مذاکرات نهایی را با وی انجام دادیم و فکر می کنم به دلیل فضای طنز سریال ما و کارهای او برای سریال بسیار مناسب است.

طالبی کاشانی درباره ادامه تصویربرداری پروژه اظهار کرد: تا اواخر اردیبهشت تصویربرداری این سریال طول می کشد چون پروژه سنگینی است و ما لوکیشن های بسیاری از خانه، گالری و تعمیرگاه و بانک داریم که به ۷۰ لوکیشن می رسد. همچنین چون شخصیت اصلی سریال بیشتر روی موتور است بخش زیادی از تصاویر ما در خیابان ضبط می شود.

وی در پایان با اشاره به تدوین همزمان این سریال که قرار است از شبکه یک سیما به پخش برسد، گفت: وحید بیطرفان همزمان تدوین کار را انجام می دهد و معین مجد نیز آهنگسازی پروژه را بر عهده دارد.

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

سینا حجازی

،

سریال دنگ و فنگ روزگار

،

امیر طالبی کاشانی

ثبت نظرات
captcha