پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۰۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تمرین شبانه رقیب ایران در زمین پلیس(عراق)

چند ساعت بعد از ورود به دبی و اسکان در هتل در نظرگرفته شده بازیکنان رقیب ایران در روز پایانی مرحله گروهی اولین تمرین خود را در زمین پلیس برگزار کردند.

تمرین شبانه رقیب ایران در زمین پلیس(عراق)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عراق بعد از دو برد متوالی برابر یمن و ویتنام همچون ایران صعودش به جمع شانزده تیم مرحله نهایی را قطعی کرد تا جدال چهارشنبه شب با رقیبی دیرینه همچون ایران برای کاتانچ و شاگردانش از حیث صدرنشینی از اهمیت بالایی برخوردار باشد.
عراقی که برخلاف ایران و براساس قرعه دو بازی گذشته خود را در ابوظبی همین طور شارجه برگزار کردند بعد از دو سفر متوالی این بار از شارجه به دبی رسیدند تا از شب گذشته تمرینات آماده سازی خود را استارت بزنند. این تمرین در باشگاه افسران و در زمین چمن پلیس دبی به مدت 90 دقیقه زیر نظر سرمربی اسلوونیایی برگزار شد که تصاویر آن بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های این کشور داشت.


نکته جالب این تمرین که مورد توجه سایت عراق اسپورت قرار گرفت به نماز اول وقت خواندن ستاره های تیم در زمین چمن برمی گشت جایی که بازیکنان مسلمان عراق چه شیعه چه سنی در کنار هم به صف ایستاده و نماز اول وقت به جا آوردند.


عراقی ها امروز هم یک جلسه تمرین سنگین دیگر در زمین پلیس برگزار خواهند کرد تا طبق برنامه آخرین تمرین این تیم فردا در زمین اصلی ورزشگاه آل مکتوم دبی محل رویارویی با ایران انجام شود.

 

 

 

 

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

تیم ملی عراق

،

تیم عراق

،

تمرین تیم عراق

ثبت نظرات
captcha