پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۰۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لالیگای اسپانیا؛

رئال مادرید به بحران پایان داد

تیم فوتبال رئال مادرید با برتری دو بر یک در دیدار دشوار مقابل رئال بتیس، از بحران خارج شد.

رئال مادرید به بحران پایان داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در ادامه هفته نوزدهم لیگ باشگاه های اسپانیا، رئال مادرید که فصل پر فراز و نشیبی را سپری می کند به میهمان تیم سخت کوش رئال بتیس رفت و به برتری دو بر یک دست یافت.
«سانتیاگو سولاری» سرمربی جوان رئال مادرید پس از چند نتیجه ضعیف، در دیدار امشب به بازیکنان مطرحی چون «مارسلو»، «ایسکو» و «تونی کروس» میدان نداد و نفرات جوان ناشناخته را جایگزین آنان کرد. «گرت بیل» هم به دلیل آسیب دیدگی در این بازی حضور نداشت.
در دقیقه 13 «لوکا مودریچ» بهترین بازیکن سال 2018 جهان موفق شد گل نخست را برای رئال مادرید به ثمر برساند.
در ادامه بازیکنان بتیس که از حمایت بیش از 50 هزار تماشاگر سود می برند بر روند بازی تسلط کامل پیدا کردند تا در دقیقه 68 با هوشیاری «سرجیو کانالس» به گل تساوی دست یابند.
در دقیقه 88 و در حالی که بازیکنان میزبان برای رسیدن به پیروزی در تلاش بودند، رئال مادرید صاحب ضربه ایستگاهی شد که «دنی سبایوس» با استفاده از اشتباه دروازه بان بتیس، گل دوم رئال مادرید را به ثمر رساند.
سبایوس که دست پروده باشگاه بتیس است و سال گذشته از این تیم به رئال مادرید پیوست، پس از گل شادی نکرد و با حرکت به سوی تماشاگران میزبان از آنان عذرخواهی کرد.
در نهایت رئال مادرید در دیداری که روش تدافعی را در دستور کار داشت به پیروزی رسید تا با 33 امتیاز به رتبه چهارم جدول رده بندی رسیده و از بحران خارج شود.
رئال بتیس هم با قبول هفتمین شکست فصل، 26 امتیازی باقی ماند.
اکنون تیم های بارسلونا با 43، اتلتیکومادرید با 38 و سه ویا با 33 امتیاز در رتبه های اول تا سوم جدول رده بندی لیگ باشگاه های اسپانیا قرار دارند.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

تیم فوتبال رئال مادرید

،

رئال بتیس

،

لیگ باشگاه های اسپانیا

ثبت نظرات
captcha