پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۲۰۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایان جلسات ۳ جانبه ظریف، کدخدایی و معاون روحانی/ CFT به مجمع می رود

لعیا جنیدی از پایان جلسات سه جانبه خود با ظرف و کدخدایی خبر داد و گفت: شورای نگهبان در نهایت به جز دو سه مورد توضیحات ما را نپذیرفت و درنهایت این لایحه به مجمع می رود. معاون حقوقی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: فعلا در جلسه آتی مجمع تشخیص مصلحت نظام موضوع پالرمو در دستور کار خواهد بود و فکر می کنم CFT پس از پالرمو در دستور کار مجمع قرار بگیرد.

پایان جلسات ۳ جانبه ظریف، کدخدایی و معاون روحانی/ CFT به مجمع می رود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، لعیا جنیدی از پایان جلسات سه جانبه خود با ظریف و کدخدایی خبر داد و گفت: شورای نگهبان در نهایت به جز دو سه مورد توضیحات ما را نپذیرفت و درنهایت این لایحه به مجمع می رود.

لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور از پایان جلسات سه جانبه خود با محمدجواد ظریف وزیر خارجه و عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان خبر داد و گفت: این جلسات در راستای حفظ منافع ملی و رفع دغدغه های موجود در زمینه CT بود که به هرحال به پایان رسید.

وی افزود: ما در این جلسات سعی کردیم با شورای نگهبان تعاملی برای سوال های صورت گرفته داشته باشیم اما در نهایت آنها دو، سه مورد را پذیرفتند و بقیه را رد کردند و حالا اگر بر روی آن اصرار شود این لایحه به مجمع خواهد رفت.

معاون حقوقی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: فعلا در جلسه آتی مجمع تشخیص مصلحت نظام موضوع پالرمو در دستور کار خواهد بود و فکر می کنم CFT پس از پالرمو در دستور کار مجمع قرار بگیرد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

CFT

،

شورای نگهبان

،

ظریف

،

CFT به مجمع می رود

ثبت نظرات
captcha