پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۹۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خوش خبر: برنامه های تیم ملی والیبال به تاخیر افتاده/ فعلا کولاکوویچ بهترین گزینه است

سرپرست سابق تیم ملی والیبال با بیان اینکه برنامه های تیم ملی به تاخیر افتاده، گفت: در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت ملی پوشان کولاکوویچ است.

خوش خبر: برنامه های تیم ملی والیبال به تاخیر افتاده/ فعلا کولاکوویچ بهترین گزینه است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر خوش خبر در خصوص اقدام برای دریافت ویزا جهت حضور در مسابقات لیگ جهانی آمریکا، توضیح داد: با توجه به اینکه این پروسه طولانی و زمان بر است باید زودتر از این ها برای دریافت این مدارک اقدام می شد. با این حال به دلیل مشخص نبودن تکلیف تیم ملی والیبال این اقدامات صورت نگرفته ومن نشنیده ام بازیکنی برای دریافت ویزا اقدام کرده باشد چون فعلا اصلا تیمی وجود ندارد که بخواهند برای دریافت ویزا هم اقدام کنند.

او با بیان اینکه در حال حاضر برای دریافت ویزا جهت حضور در لیگ جهانی آمریکا دیر شده است، توضیح داد: اگر به نسبت سال گذشته صحبت کنم، تا به الآن باید کارهای سفر به آمریکا انجام می شد، سال گذشته تا به این لحظه بازیکنان مصاحبه هم شده بودند اما الان تیم هم مشخص نیست. تغییر تحولات این روزهای والیبال دلیل اصلی این موضوع بوده است، امیدوارم هر چه زودتر شرایط والیبال رو به راه شود.

سرپرست سابق تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که آیا در مورد ادامه همکاری اش با تیم ملی صحبتی شده است؟ اظهار کرد: فعلا هیچ صحبتی در این مورد که بنده به عنوان سرپرست در کنار تیم باشم صورت نگرفته و من هیچ سمتی در تیم ملی ندارم.

خوش خبر همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ادامه همکاری تیم ملی والیبال با ایگور کولاکوویچ درست است؟ اظهار کرد: با توجه به تاخیری که در انجام برنامه های تیم ملی پیش آمده، نمی توان در مورد ایگور تصمیم گرفت. اگر می خواستیم با او قطع همکاری کنیم بهتر بود دو-سه ماه پیش و پس از رقابت های جهانی در مورد او تصمیم گیری می شد. به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال همین کولاکوویچ است چون با والیبال ایران آشنایی لازمه را دارد و در این مدت زمان کوتاه هم نمی توان گزینه دیگری را برای هدایت تیم ملی معرفی کرد.

او در خصوص ادامه همکاری فدراسیون والیبال ایران با ایگور کولاکوویچ توضیح داد: به نظرم بهتر است با او صحبت کنند تا اگر انتقادی به عملکردش وجود دارد مطرح شود. مشکل از ما است که تا به امروز کسی از ایگور نخواسته در مورد عملکردش توضیح دهد و در این مورد بهترین کار نشستن پای صحبت های کولاکوویچ است. مشکل از ما است که تا کنون در مورد این موضوع با سرمربی تیم ملی صحبت نکرده ایم.

سرپرست اسبق تیم ملی والیبال در خصوص مبلغ قرارداد ایگور کولاکوویچ گفت: من از مبلغ قرارداد کاملا بی خبرم و در حال حاضر هم هیچ چیز از قرارداد سرمربی تیم ملی مشخص نیست.

خوش خبر در پاسخ به این سوال که آیا صحبتی در خصوص انتخاب او به عنوان دبیر فدراسیون والیبال صورت گرفته است؟ اظهار کرد: به هیچ عنوان صحبتی در این مورد وجود ندارد و این شایعه کاملا کذب است،  مشخص نیست این صحبت ها از کجا شروع شده و چه کسی آن را مطرح می کند، واقعا نمیدانم! من اصلا صلاحیت دبیری فدراسیون والیبال را ندارم و در این مورد هم هیچ صحبتی با بنده نشده است.

او در پایان، در پاسخ به این سوال که چه کسی بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون والیبال بوده و چه زمانی بهترین زمان برای برگزاری انتخابات است؟ تصریح کرد: به نظر من برای انتخاب بهترین فرد برای ریاست فدراسیون باید خانواده والیبال با هم صحبت کرده و به جمع بندی برسند تا فرد انتخاب شده به والیبال کمک کند. در مورد زمان انتخابات هم هرچه زودتر باید تکلیف این فدراسیون مشخص شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

تیم ملی والیبال

،

کولاکوویچ

،

امیر خوش خبر

ثبت نظرات
captcha