پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۹۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برنامه ریزی برای انتخابات؛ وظیفه فراموش شده آقای سرپرست

بوکسوری که جایگزین کارشناسان والیبال شد/ مشاوران بدون حکم!

در جلسه مشترک سرمربی تیم ملی والیبال ایران با سرپرست فدراسیون فردی حضور داشت که حضورش شائبه های زیادی را ایجاد کرد.

بوکسوری که جایگزین کارشناسان والیبال شد/ مشاوران بدون حکم!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جلسه افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال و ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از نزدیک به 5 ساعت به اتمام رسید تا طرفین با مثبت ارزیابی کردن این نشست محل فدراسیون را ترک کنند. بررسی دقیق تقویم تیم ملی والیبال ایران در سال آینده، بندهای قرارداد ایگور کولاکوویچ، نحوه پرداخت و دستمزد کادرفنی و ارزیابی شرایط کلی تیم ملی در آینده موضوعاتی بود که با دقت نظر در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

در پایان توافقات کلی برای امضا رسمی قرارداد ایگور کولاکوویچ صورت گرفت و قرار بر این شد تا هفته آینده در مراسمی رسمی قرارداد سرمربی تیم ملی ایران و فدراسیون والیبال امضا شود، اما شاید ذکر چند نکته از جلسه روز چهارشنبه داوری و کولاکوویچ خالی از لطف نیست.

مهمترین نکته ای که از جلسه سرمربی و سرپرست نظر اهالی والیبال را به خود جلب کرد، حضور فردی غریبه برای اهالی این رشته بود. همایون اردلان هرچند که یکی از پیشکسوتان ورزش است و سال ها در عرصه بوکس فعالیت کرده، اما به نظر نمی رسد تخصص چندانی در والیبال داشته باشد. بدون شک توقع می رفت در این جلسه مهم و فنی آدم های با وجاهت فنی والیبالی حاضر باشند نه دوستان آقای سرپرست!

 

موضوع جالب تر این است که همایون اردلان تقریباً از لحظه معارفه داوری به عنوان سرپرست همیشه در کنار وی بوده و ظاهراً بدون داشتن سمت به داوری کمک می کند. اردلان تقریباً در تمامی دوران مدیریت طولانی مدت احمد ناطق بر فدراسیون بوکس سمت داشته و ایفای نقش کرده و در پست های ریاست کمیته داوران، ریاست کمیته بین الملل دبیر، عضو هیات رییسه و عضو هیات ژوری در فدراسیون بوکس فعالیت کرده است. او چندی پیش در پاسخ به این سوال که آیا برای فعالیت در ریاست کمیته بین الملل فدراسیون حکم گرفته است یا خیر؟ گفت: حکمی ندارم، اما مشکلی وجود ندارد چون من کاری به حکم ها ندارم و در بخشی کار خواهم کرد که می دانم مفید هستم.

ظاهراً آقای داوری ترجیح می دهد تمامی اهالی والیبال را کنار بگذارد و از دوستانش به عنوان مشاور استفاده کند. همایون هم همانطور که گفته «حکم» برایش اهمیتی ندارد و فقط به دنبال خدمت است! باید دید که آیا این چهره باسابقه در والیبال هم تا زمانی که اهالی این رشته بخواهند فعالیت می کند یا اینکه داوری تا آخرین لحظه او را در کنار خود حفظ می کند.

در این بین شاید بد نباشد به داوری یادآوری کنیم که وظیفه اصلی اش فراهم کردن شرایط برای برگزاری انتخابات است و شاید بهتر باشد نحوه برگزاری انتخابات را از مشاوران خود جویا شود.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

بوکسور

،

تیم ملی والیبال ایران

،

والیبال ایران

ثبت نظرات
captcha