پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۹۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خطیبی: سخت ترین بازی تیم ملی برابر ویتنام است/ نباید بگذاریم کار به اما و اگر کشیده شود

یک بازیکن پیشین فوتبال ایران می گوید اگر قرار باشد درباره تیم ملی پیشنهاد و اظهار نظری داده شود باید طوری باشد که به نفع تیم ملی تمام شود.

خطیبی: سخت ترین بازی تیم ملی برابر ویتنام است/ نباید بگذاریم کار به اما و اگر کشیده شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رسول خطیبی، بازیکن پیشین تیم ملی درباره شرایط تیم ملی ایران بعد از بازی با یمن و این که آیا ایران توانسته تغییر تاکتیک بدهد؟ گفت: اگر ما بخواهیم جام ملت های آسیا را با جام ملت های اروپا مقایسه کنیم، کیفیت این بازی ها از جام ملت های اروپا پایین تر است و جام ملت های آسیا حالت آماتوری تری دارد. چون تعداد تیم ها زیاد شده است و کشورهای ضعیف تری پا به این میدان می گذارند. اما نکته مثبت این جریان امکانات خوب این مسابقات است و فکر می کنم که تمام تیم ها، از محل بازی ها، استادیوم، زمین تمرین و امکانات رضایت دارند.

او ادامه داد: تیم ملی ایران بازی اول را با برد پنج بر صفر پشت سر گذاشت. اما نباید بگوییم که با این برد همه ی راه را طی  کرده ایم. هنوز در مرحله گروهی هستیم و این در حالی است که کیفیت فوتبال یمن و ویتنام با فوتبال ایران فاصله زیادی دارند. برد ما مقابل یمن می تواند استارت خوبی از لحاظ آمار گل باشد اما می توانست بهتر از این ها باشد و در آمارهای دیگر بازی می توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم. به نظر من باید کارشناسان در مراحل بعدی رقابت ها باید اظهار نظر کنند و بگویند که تیم ملی چه تغییراتی را پشت سر گذاشته است.

خطیبی در مورد حواشی هایی که بعد از بازی ایران برابر یمن ایجاد شده گفت: تیم ملی در این برهه باید در آرامش کامل به سر ببرند و بازیکن و کادر فنی نیز به لحاظ روحی و روانی تخریب نشوند. اگر در این زمان قرار است پیشنهادی هم داده شود عامل تخریب نباشد و به نفع تیم ملی ایران باشد و حتما این پیشنهادات استقبال خواهد شد.

این پیشکسوت فوتبال ایران درباره جام ملت های آسیا و دو بازی دیگر ایران در مرحله گروهی گفت: ما به غیر از تیم های خوب آسیا، از تیم های دیگر قاره آسیا شناخت آن چنانی نداریم اما عملکرد بعضی تیم ها موجب شگفتی شده است. برد اردن مقابل استرالیا و برد پرگل هند برابر تایلند نشان گر این است که این تیم ها با وجود گمنامی می تواند بسیار خطرناک باشند.

او در ادامه اظهار کرد: در گروه ایران، ویتنام همین وضع را دارد. ویتنام با این که برابر عراق شکست خورد، اما بازی خوبی از خودش نشان داد و معلوم بود که برای ایران می تواند حریف خطرناکی باشد. بازی برابر ویتنام سخت ترین بازی ایران است و نباید بگذاریم کار به اما و اگر کشیده شود. باید در این بازی با احتیاط عمل کنیم و با کسب سه امتیاز استرس را از بازیکنان تیم ملی بکاهیم و به لحاظ روحی و روانی به شرایط خوبی برسانیم.

رسول خطیبی در پایان گفت: امیدوارم تیم ملی در این رقابت ها به موفقیت برسد و باعث افتخارآفرینی ایران شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

رسول خطیبی

،

جام ملت های اروپا

،

بازیکن پیشین تیم ملی

ثبت نظرات
captcha