پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۸۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس آمریکا: ترامپ مثل یک ملوان مست است

رئیس جدید کمیته سرویس های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا درباره تصمیم های اخیر دونالد ترامپ برای خروج نیروها از سوریه گفت رئیس جمهوری آمریکا همچون یک ملوان مست عمل می کند.

رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس آمریکا: ترامپ مثل یک ملوان مست است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آدام اسمیت، رئیس جدید کمیته سرویس های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا دوشنبه در مصاحبه با سی ان ان در واکنش به اظهارات جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا که گفته بود نظامیان آمریکایی را نمی توان تا شکست داعش از این منطقه بیرون کشید، تاکید کرد: این بسیار شبیه مساله دیوار مرزی است.

اسمیت تاکید کرد: این نشان می دهد رئیس جمهوری ما واقعا نمی داند چه می کند. او براساس توهم، آنچه در فاکس نیوز می بیند یا اینکه حال و هوایش چطور باشد، حرف می زند.

مشاور امنیت ملی آمریکا گفته است تا زمانیکه داعش به صورت کامل در سوریه و عراق شکست نخورد نمی توان نیروهای آمریکایی را از سوریه بیرون کشید. او همچنین گفت تا زمانیکه دولت ترامپ تضمین هایی نگیرد که امنیت نیروهای کرد تحت حمایت آمریکا حفظ شود، این خروج انجام نخواهد شد.

اظهارات جان بولتون با اعلامیه ماه دسامبر ترامپ مبنی بر خروج فوری نظامیان از سوریه تناقض دارد. آدام اسمیت درباره تغییر نظر ترامپ گفت: رئیس جمهوری آمریکا همچون یک ملوان مست تغییر جهت می دهد. هیچ تفکری پشت آن نیست. آنچه ما نیاز داریم، در واقع سیاستی منطقی در سوریه و امنیت مرزی است. اما تمام آنچه داریم، منطق احساسی یک کودک است. بسته به اینکه آخرین فرد چه حرفی به او زده باشد، او تلو تلو می خورد. او همچنین اصلا درکی از مساله امنیت مرزی ندارد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

ترامپ

،

سیاست آمریکا

،

رئیس جمهور آمریکا

ثبت نظرات
captcha