پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۸۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سناتور آمریکایی خطاب به ترامپ: به جای انتشار عکس، به تعطیلی دولت خاتمه بده!

چارلز شومر رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا در توییتی با کنایه زدن به اقدام اخیر ترامپ در منتشر کردن یک تصویر گرته برداری شده از سریال بازی "تاج و تخت" با عبارت « تحریم دارد می آید» از او خواست دست از منتشر کردن این تصاویر برداشته و به جایش به دنبال پایان دادن به تعطیلی دولت باشد.دست از صدمه زدن به انسان های بیگناه بردار و دولت را دوباره باز کن.

سناتور آمریکایی خطاب به ترامپ: به جای انتشار عکس، به تعطیلی دولت خاتمه بده!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  چارلز شومر رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا در توییتی با کنایه زدن به اقدام اخیر ترامپ در منتشر کردن یک تصویر گرته برداری شده از سریال بازی "تاج و تخت" با عبارت « تحریم دارد می‌آید» از او خواست دست از منتشر کردن این تصاویر برداشته و به جایش به دنبال پایان دادن به تعطیلی دولت باشد.

به نقل از پایگاه هیل، چالز شومر رهبر اقلیت سنای آمریکا در این توییت در پاسخ به پست اخیر ترامپ با دستاویز قرار دادن سریال "بازی تاج و تخت" و درج عبارت « دیوار دارد می‌آید» روی یک تصویر برداشت شده از این سریال منتشر کرد نوشت : دیگر انتشار این تصاویر بس است .

شومر در ادامه تصریح کرد: دست از صدمه زدن به انسان‌های بیگناه بردار و دولت را دوباره باز کن.

این تصویر بعد از آن از سوی ترامپ انتشار یافت که همچنان دولت آمریکا به دلیل بن بست بر سر مساله‌ی دریافت بودجه برای ساخت دیوار در مرز با مکزیک در تعطیلی به سر می‌برد.

اقدام ترامپ در منتشر کردن این تصاویر طنز آمیز در شبکه‌های اجتماعی به تمسخر کشیده شد و بسیاری از کاربران به این مساله اشاره کردند که در سریال بازی تاج و تخت و در آخرین فصل آن دیوار از بین می‌رود.

ترامپ چند وقت پیش با اشاره به مساله‌ تحریم علیه ایران عکسی از خودش با پیش زمینی سریال بازی تاج و تخت منتشر کرده و روی آن جمله‌ای که دراین سریال با مضمون « زمستان دارد می‌آید» استفاده می‌شود را تغییر داده و به جایش نوشته بود "تحریم دارد می‌آید".

ترامپ در یک نشست اخیر کابینه‌اش که تصاویر آن جدیدا منتشر شد این تصویر را به حالت پوستر روی میز محل نشست اعضای کابینه قرار داده بود اما مقامهای کاخ سفید نتوانستند توضیح دهند چرا این تصویر در این نشست روی میز بوده است و ترامپ نیز در نشست به آن اشاره نکرد.

روز شنبه در این نشست مقام‌های ارشد کاخ سفید شامل ماک بنس معاون ترامپ و مقامهای کنگره‌ای به منظور رسیدگی به مساله‌ی تعطیلی دولت آمریکا شرکت داشتند.

میک مالوینی رئیس دفتر موقت کاخ سفید این نشست را "بی فایده" خوانده و گفته بود ترامپ برای سازش با دموکرات‌ها پیشنهاد داده بود که گزینه ساخت « دیوار بتنی » از روی میز حذف شود.

منبع انتخاب
کلید واژه :

ترامپ

،

سیاست آمریکا

،

رئیس جمهور آمریکا

ثبت نظرات
captcha