پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۸۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسواکی هوشمند که در 10 ثانیه دندانها را تمیز می کند / دارای ویبراتور / زاویه 45 درجه

مسواک هوشمند موسوم به«Y-Brush»یکی از جذابترین محصولاتی است که در نمایشگاه CES امسال رونمایی شد. این مسواک هوشند می تواند دندان های افراد را در عرض 10 ثانیه پاکیزه کند.

مسواکی هوشمند که در 10 ثانیه دندانها را تمیز می کند / دارای ویبراتور / زاویه 45 درجه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسواک هوشمند موسوم به«Y-Brush»یکی از جذابترین محصولاتی است که در نمایشگاه CES امسال رونمایی شد. این مسواک هوشند می تواند دندان های افراد را در عرض 10 ثانیه پاکیزه کند.

این برترین رکورد در حوزه بهداشت و سلامت دهان و دندان است که یک مسواک بتواند در عرض 10 ثانیه دندانها را پاکیزه کند.

اما آیا چنین چیزی واقعا علمی است؟ آن هم با توجه به تاکید شدید انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) بر این که هر انسان بالغ باید دندانهای خود را حداقل 2 بار در روز و هر بار 2 دقیقه بشوید. به نظر می رسد این توصیه با مسواک زدن 10 ثانیه ای جور در نمی آید. اما ماجرا چیست؟ شرکت فرانسوی «FasTeesH» می گوید که شما فقط 10 ثانیه نیاز دارید تا دندان هایتان را به درستی تمیز کنید و این مسواک نیز کاملا مطابق با استانداردهای بهداشت دهان و دندان است.

برس مسواک 10 ثانيه ای Y-Brush  به جای حرکت دادن سر کوچک مسواک به طور کامل از دندان به دندان می چرخد و در نصف زمان لازم کل دهان را پاکیزه می کند.

برس Y مانند مسواک های  معمولی نیست و زاویه ای 45 درجه ای دارد. این دقیقا همان زاویه ای است کهADA توصیه می کند مسواکهای طبیعی و استاندارد در برابر لثه هاداشته باشند. این مسواک در 4 سایز مختلف برای سنین مختلف از بزرگسالان تا کودکان طراحی شده است.

افزون بر اینها این مسواک دارای یک موتور ارتعاشی است که می تواند برای تمیز کردن دندانها، ارتعاش ایجاد کند.برای استفاده از این مسواک کافیست، خمیر دندان خود را به مسواک اضافه کنید، سپسY-Brush را در دهان خود قرار دهید و موتور آن را روشن کنید. همانطور که برسها می لرزند شما باید حرکتی مثل جویدن انجام دهید و در عرض 5 ثانیه دندانهایتان پاکیزه می شود.

قیمت این مسواک 125 دلار است انتظار می رود در آوریل 2019 به فروش برسد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

مسواک هوشمند

،

دندان

،

سلامت دهان و دندان

ثبت نظرات
captcha