پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۸۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تمام کتب درسی سال آینده فقط «اینترنتی» فروخته می شود

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آوزشی گفت: ثبت نام تمام کتب درسی دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده به صورت «اینترنتی» انجام می شود.

تمام کتب  درسی سال آینده فقط «اینترنتی» فروخته می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حیدر تورانی سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اظهار کرد: ثبت نام کتاب های درسی تا امسال در تعدادی از پایه ها بود اما برای سال تحصیلی آینده، ثبت نام تمام کتب درسی دانش آموزان به صورت «اینترنتی» انجام می شود. 

وی ادامه داد: ثبت نام کتاب های درسی از طریق سامانه سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com و به دو صورت «فردی» توسط دانش آموز و خانواده اش و «گروهی» توسط مسؤولان مدرسه انجام می شود.

تورانی تصریح کرد: سال تحصیلی آینده روی تعداد زیادی از کتاب های درسی، «مُهر ماندگاری تا ۱۴۰۰» درج می شود و تغییراتی که در سال های بعد روی کتاب نیاز است از طریق سایت این سازمان اعلام خواهد شد.

تاکنون خرید کتاب های دوره های ابتدایی و فنی وحرفه ای و کاردانش به صورت اینترنتی انجام می شد و در مهر ماه از طریق مدارس بین دانش آموزان توزیع می شد و کتاب های دوره های متوسطه اول و دوم از طریق کتابفروشی ها در شهریورماه هر سال به فروش می رسید که قرار است برای سال تحصیلی آینده ثبت نام تمام کتب درسی از طریق اینترنت صورت گیرد.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

کتب درسی

،

دانش آموزان

،

اینترنتی

ثبت نظرات
captcha