پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۷۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روایت مجازی؛

افشاگری یک خبرنگار؛ زنگنه «ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان» را دور زد!

آنطور که یک خبرنگار حوزه انرژی گفته، بیژن زنگنه وزیر نفت، با قراردادهای ۶۴ساعته پاره وقت، برخی از مدیران بازنشسته را دوباره به کار بازگردانده و دفترکار، راننده، ماشین و... به آنها داده است.

افشاگری یک خبرنگار؛ زنگنه «ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان» را دور زد!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تلاش برخی از دستگاه های دولتی برای استثنا کردن مدیران خود از قانون منع به کارگیری بازنشستگان، اتفاقی بود که در اواخر فصل پاییز رخ داد و باعث شد تا اعتراض هایی نیز در فضای مجازی به این اتفاق بیفتد. در تازه ترین اتفاق رضا زندی خبرنگار حوزه نفت و انرژی که اتفاقا روابط خوبی با بیژن زنگنه وزیرنفت نیز دارد، در توییتر خود پرده از اتفاقی مهم برداشته است. او از قراردادهای پاره برداری کرده که باعث شده تا مدیران بازنشسته به کار بازگردند!

رضا زندی در توییتر خود نوشته است: «در ماجرای بازگشت دوباره برخی بازنشستگان به منصب ها، نوک پیکان انتقادم به سمت آقای زنگنه، وزیر نفت و وزارتخانه تحت مدیریت ایشان است. قراردادهای ۶۴ ساعته پاره وقت اگر چه خلاف قانون نیست اما بازنشستگان را به کاری برمی گرداند که می تواند توسط نفر دیگری پر شود.

وانگهی که بازنشستگان، دوباره حقوق و امکاناتی نظیر دفتر کار، پرسنل دفتر، راننده، ماشین و... به دست می آورند؛ و چه تلخ است بیش از ۳۰ سال این امکانات را داشتن و یک دفعه نداشتن و چه شیرین است! دوباره آن را بدست آوردن. صندوق بازنشستگی صنعت نفت هم مفری شده برای به کارگیری دوباره بازنشستگان.

همانگونه شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی نفت برای بازنشستگان راه برگشت شده و همانگونه که هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس مفری برای بازگشت بازنشستگان شده است. راستی رییس این مجموعه ها را بخش خصوصی واقعی تعیین می کند یا نهایتا دولتی ها؟! آقای زنگنه از شما بیش از این انتظار داشتم!»

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

،

زنگنه

ثبت نظرات
captcha