پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۷۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رونمایی از سیستم رانندگی خودران هوش مصنوعی

اگر چه نمایشگاه سی ای اس 2019 هنوز آغاز نشده، اما اخباری در مورد فناوری های جدیدی که قرار است در این نمایشگاه عرضه شوند، منتشر شده است.

رونمایی از سیستم رانندگی خودران هوش مصنوعی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از دیجیتال ترندز، یک شرکت هلندی ارائه دهنده خدمات جی پی اس به نام تام تام با همکاری شرکت ژاپنی دنسو که در زمینه تولید انواع اتومبیل فعالیت می کند، سیستم رانندگی خودران تازه ای را ابداع کرده که شناسایی سریع اشیا در محیط اطراف و برنامه ریزی برای مسیریابی مطمئن را از محلی به محل دیگر ممکن می کند.

این سیستم به خصوص برای رانندگی سریع و ایمن در بزرگراه ها مناسب است و تقویت سیستم نقشه خوانی آن کاربرد سیستم مذکور در جاده های شهری را نیز تسهیل خواهد کرد.

یکی از اجزای این سیستم نقشه ای دقیق است که با استفاده از حسگرهای درون خودرو و انواع دوربین ها و رادارها مسیریابی و شناسایی محیط اطراف را تسهیل می کند و سفری ایمن و مطمئن را ممکن می کند.

حسگرهای این سیستم اطلاعات مورد نیاز را از محیط اطراف جمع آوری می کنند و سپس با پردازش این اطلاعات آنها را برای سیستم نقشه خوانی تام تام ارسال می کنند تا اطلاعات محیطی به صورت آنی به روز شود. قرار است اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم در نمایشگاه سی ای اس 2019 در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

نمایشگاه سی ای اس

،

رانندگی خودران هوش مصنوعی

،

اتومبیل

ثبت نظرات
captcha