پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۷۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار مارانی عنوان کرد

کشف 30 تن مواد منفجره طی 3 سال در مرزهای جنوب شرق/ حقوق یک میلیون و 700 هزار تومانی برای مرزبانان

فرمانده قرارگاه منطقه ای سپاه در جنوب شرق گفت: طی 2،3 سال اخیر حدود 30 تُن مواد منفجره وارد مرزهای جنوب شرق کشور شده که توسط نیروهای مرزبانی ما کشف شده اند.

کشف 30 تن مواد منفجره طی 3 سال در مرزهای جنوب شرق/ حقوق یک میلیون و 700 هزار تومانی برای مرزبانان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق سپاه، در گفتگو با برنامه بدون تعارف بخش خبری 20:30، به برخی موضوعات مرتبط با مرزبانی در این منطقه پرداخت و گفت: طی 2،3 سال اخیر حدود 30 تُن مواد منفجره وارد مرزهای جنوب شرق کشور شده که توسط نیروهای مرزبانی ما کشف شده اند.

سردار مارانی افزود: تنها یک مورد که برای اولین بار می گوییم، مربوط به جلیل قنبرزهی است که من معتقدم او را باید مادر تروریستهای جنوب شرق کشور و در واقع ابوبکر بغدادی این منطقه بنامیم.

وی ادامه داد: این فرد وقتی وارد منطقه شد، من تعجب کردم ولی نیروهای ما توانستند او و گروهش را با تمامی امکاناتی که داشتند منهدم کنند و از پا دربیاورند.

فرمانده قرارگاه جنوب شرق سپاه خاطرنشان کرد: تنها این آدم 2هزار و 700 کیلومگرم مواد منفجر با خودش آورده بود تا با سه خودروی انتحاری به یکی از پاسگاههای مرزی ما حمله کنند و در هر خودرو هم حدود 800 کیلوگرم مواد منفجره کار شده بود.

سردار مارانی در بخش دیگری از سخنان خود، به میزان حقوق و دستمزد نیروهای مرزبانی در این منطقه اشاره کرد و با بیان اینکه این نیروها گاها روزی تنها یک وعده غذا دارند، افزود: با تلاش هایی که ما کردیم، به تازگی توانستیم برای این نیروهای داوطلب حقوقی در حدود یک میلیون و 700 هزار تومان پرداخت کنیم.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

مرزهای جنوب شرق

،

مرزبانان

ثبت نظرات
captcha