پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۷۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک روز خاص برای ازدواج کردن

برنامه «یک روز خاص» با محوریت ترویج ازدواج آسان به سفارش گروه برنامه های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

یک روز خاص برای ازدواج کردن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نقل از روابط عمومی بسیج سازمان صدا و سیما، محسن اقبال دوست سرپرست گروه برنامه های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما اظهار کرد: برنامه «یک روز خاص» به تهیه کنندگی هاشم تفکری بافقی به سفارش گروه برنامه های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما با محوریت ازدواج ساخته شده است.

وی ادامه داد: این برنامه ۱۳ قسمتی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه دو سیما پخش می شود که هر قسمت آن ۳۰ دقیقه است.

سرپرست گروه برنامه های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما با بیان اینکه «یک روز خاص» با هدف ترویج ازدواج آسان ساخته شده است، اظهار کرد: ۱۳ قسمت این برنامه خارج از تهران و در شهرستان ها ضبط شده است و قصد دارد سبک زندگی اسلامی و ازدواج ساده را به تصویر بکشد.

اقبال دوست تصریح کرد: یک روز خاص به صورت مستند روز عروسی یک زوج را به تصویر می کشد، از صبح با داماد و عروس همراه می شود، از این روز خاص فیلمبرداری می کند و درباره ترویج ازدواج آسان با خانواده و مهمانان آن مراسم صحبت می کند.

وی با بیان اینکه برنامه «یک روز خاص» قرار بود نوروز ۹۷ از شبکه نسیم پخش شود، گفت: این برنامه از ۱۰ دی ماه از شبکه ۲ سیما روی آنتن رفته است.

منبع مهر
کلید واژه :

یک روز خاص

،

ازدواج

،

یک روز خاص برای ازدواج

ثبت نظرات
captcha