پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیش قدمی دموکرات ها برای بازگشایی دولت آمریکا/ ترامپ مخالف است!

بعد از پایان بی‎نتیجه نشست کاخ سفید و رهبران کنگره آمریکا، دموکرات‎های مجلس نمایندگان علیرغم مخالفت ترامپ، از تلاش برای تصویب لایحه بازگشایی دولت فدرال خبر می‎دهند.

پیش قدمی دموکرات ها برای بازگشایی دولت آمریکا/ ترامپ مخالف است!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از رویترز، دموکرات ها در نخستین اقدام برای نشان دادن تسلط خود بر مجلس نمایندگان آمریکا، از تصمیم برای تصویب لایحه ای در روز پنجشنبه خبر می دهند که به روند تعطیلی دولت فدرال علیرغم عدم اختصاص بودجه برای ساخت دیوار مرزی مکزیک پایان می دهد.

این درحالی است که «میچ مک کانل» رئیس اکثریت جمهوریخواه مجلس سنا می گوید حتی اگر «نانسی پلوسی» سخنگوی دموکرات مجلس نمایندگان چنین طرحی را تصویب کند؛ سنا به آن رای نخواهد داد.

این درحالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز که طی ۱۳ روز گذشته، با مطالبه بودجه ای نجومی برای ساخت دیوار مرزی، دولت را به تعطیلی کشانده؛ از عدم امضای لایحه پیشنهادی دموکرات ها حتی در صورت عبور از سد کنگره خبر می دهد.

این درحالی است نشست دیروز ترامپ با رهبران کنگره آمریکا نیز بی نتیجه پایان یافته است.

«نیتا لووی»  رئیس کمیته تخصیص بودجه نمایندگان آمریکا، روز دوشنبه طرحی را برای فراهم آوردن بودجه وزارت امنیت میهن تا تاریخ هشتم فوریه معرفی کرد. این طرح همچنین تامین بودجه دیگر نهادهای فدرال را نیز تا آخر سال مالی شامل می شود.

طرح یاد شده بودجه ای یک میلیارد و سیصید میلیون دلاری برای امنیت مرزها پیشنهاد می کند در حالی که دونالد ترامپ برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک پنج میلیارد دلار درخواست کرده است.

این درحالی است که با شکست مذاکرات روز چهارشنبه، ترامپ از رهبران کنگره خواست تا روز جمعه نیز به کاخ سفید بیایند.

منبع مهر
کلید واژه :

پیش قدمی دموکرات ها

،

بازگشایی دولت آمریکا

،

دولت آمریکا

ثبت نظرات
captcha