پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

می خواهم بهترین عملکرد را در نیم فصل با فولاد داشته باشم

مرادی: رویایم حضور در کنار افشین قطبی بود

وینگر جدید فولاد خوزستان مدعی است با حضور در این تیم رویاهای بزرگ خود را دنبال خواهد کرد.

مرادی: رویایم حضور در کنار افشین قطبی بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بابک مرادی که بعد از فسخ قراردادش با ملوان بندرانزلی در شرایطی که خبر مذاکره و توافقش با آلومینیوم اراک انتشار یافته بود، با فولاد خوزستان قراردادش را به امضا رساند و در نیم فصل دوم در جمع شاگردان افشین قطبی حضور خواهد داشت.


مرادی درباره فسخ قراردادش با آلومینیوم اراک گفت: من با آلومینیوم به توافق رسیده بودم و از آقای کمالوند هم واقعا تشکر می کنم که شرایط من را درک کرد. از مدیران این باشگاه نیز تشکر ویژه ای دارم و گفته بودم که می خواهم در این فصل به لیگ برتر برگردم و توانایی خودم را نشان دهم. از هواداران ملوان هم تشکر می کنم که همیشه به من لطف داشتند و برای آنها نیز بهترین آرزو را دارم و امیدوارم به لیگ برتر برگردند، جایی که به آن تعلق دارند و جای خالی شان کاملا احساس می شود.


وی درباره حضور در فولاد خوزستان گفت: همانطور که گفتم دوست داشتم به لیگ برتر برگردم. در این راه چند پیشنهاد داشتم که در نهایت با فولاد به توافق رسیدیم. حضور افشین قطبی که مربی جاه طلبی است در این تصمیم من تاثیر زیادی داشت. برای من این فصل به هیچ عنوان مسائل مالی در اولویت قرار نداشتم و واقعا دوست داشتم جایی حاضر شوم که بتوانم توانایی خودم را اثبات کنم. واقعا خوشحالم که جایی قرارداد بستم که هم هواداران فوق العاده ای دارد و هم تیم باریشه و با شخصیتی است و هم مربی فوق العاده ای دارد و واقعا خدا مرا دوست دارم و خوشحالم به رویایم رسیدم. به هواداران فولاد قول می دهم از هر فرصتی که نصیبم شد به بهترین شکل برای رضایت آنها سود ببرم و بهترین عملکردم را به اجرا بگذارم.


مرادی که مورد توجه سپیدرود نیز قرار داشت در خصوص دلیل عدم توافق خود با آنها گفت: من دو سال در ملوان حضور داشتم و واقعا خودم را جزیی از خانواده آنها می دانستم. با این حال با حضور اسطوره ای مثل علی کریمی که گیلانی است و حضور هر بازیکنی در کنار ایشان می تواند آرزویش باشد، به پیشنهاد آنها پاسخ دادم. با این حال در مراحل نهایی صحبت هایی شد که تشخیص دادم به شخصیت خودم احترام بگذارم و توانایی ام را در تیم دیگری به نمایش بگذارم. با این حال برای آنها نیز آرزوی موفقیت می کنم.


وینگر تازه وارد فولاد در پایان گفت: خوشحالم در تیمی حضور یافته ام که رویاهایی بزرگی دارد و آنها با سابقه قهرمانی در لیگ مطمئنا به این جایگاه بسنده نخواهند کرد و تلاش می کنیم در نیم فصل دوم با تغییراتی که صورت گرفته به بهترین نتیجه برسیم.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

افشین قطبی

،

فسخ قرارداد

،

لیگ برتر

ثبت نظرات
captcha