پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دادستان تهران: عده ای برای آنها که با مشروب تقلبی مردند، دلسوزی کردند/ با رانندگانی که در حال مستی پشت ماشین می نشینند، برخورد می شود

عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران گفت: عده ای دارند تجارت مشروب تقلبی می کنند و جان عده ای را می گیرند. عده ای مشروب می خورند و در خیابان و اتوبان پشت ماشین می نشینند و توقع دارند با آنها برخورد نشود.

دادستان تهران: عده ای برای آنها که با مشروب تقلبی مردند، دلسوزی کردند/ با رانندگانی که در حال مستی پشت ماشین می نشینند، برخورد می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  دادستان تهران بر برخورد با رانندگانی که در حال مستی پشت ماشین می‌نشینند و توقیف خودروی آنها تاکید کرد.

عباس جعفری دولت آبادی با اشاره به گزارشات واصله از پلیس درباره رانندگی حین مستی، اظهار کرد: رانندگی حین مستی در تمام دنیا جرم است و در کشور اسلامی مثل ایران هم که بر مبنای دین دارد اداره می‌شود کسی به خودش اجازه بدهد علاوه بر اینکه مست است پشت ماشین بنشیند و خطر برای دیگران ایجاد کند هم جرم است.

وی ادامه داد: اتفاق تلخی که افتاد، عده‌ای مشروب تقلبی خوردند و تعداد زیادی فوت کردند و عده‌ای هم برای آنها دلسوزی کردند.

دادستان تهران با بیان اینکه ما امروز داریم خطرات را در کشور می‌بینیم، اظهار کرد: عده‌ای دارند تجارت مشروب تقلبی می‌کنن و جان عده‌ای را می‌گیرند. عده‌ای مشروب می‌خورند و در خیابان و اتوبان پشت ماشین می‌نشینند و توقع دارند با آنها برخورد نشود.

وی تصریح کرد: من اعلام می‌کنم که پلیس در توقیف این خودروها تردید نکند و تا انقضای زمان هم رفع توقیف نکند. لغو دستور توقیف با دادستان یا معاون او یا دادگاه است و تا انقضای زمان یا لغو دستور، پلیس نباید این کار را انجام دهد.

منبع انتخاب
کلید واژه :

دادستان تهران

،

مشروب تقلبی

،

عباس جعفری دولت آبادی

ثبت نظرات
captcha