پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتخاب «محمد یوسف درویشی» برای اعزام به مسابقات قرآن کویت

رقابت انتخابی مسابقات قرآن کویت در رشته حفظ کل نوجوانان برگزار شد و نهایتاً «محمدیوسف درویشی» از قزوین برای اعزام به کویت انتخاب شد.

انتخاب «محمد یوسف درویشی» برای اعزام به مسابقات قرآن کویت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسابقات بین المللی قرآن کویت فروردین ماه ۱۳۹۸ در این کشور برگزار می شود و در دوره جدید قرار است علاوه بر رشته های حفظ کل و قرائت بزرگسالان مسابقات حفظ کل نوجوانان هم برگزار شود.

طبق دعوت نامه برگزار کنندگان مسابقات مقرر شد تا در این رقابت ها علاوه بر دو قاری و حافظ بزرگسال یک حافظ کل قرآن نوجوان هم به این رقابت ها اعزام شود که به این منظور کمیته اعزام و دعوت از قاریان و حافظان قرآن فراخوانی برای برگزاری آزمون انتخابی اعلام کرد و پس از برگزاری این آزمون نهایتاً «محمدیوسف درویشی» از قزوین برای اعزام به این رقابت ها انتخاب شد.

پیش از این هم «حمیدرضا مقدسی» از قم و «رضا گلشاهی» از مشهد برای رشته های قرائت و حفظ کل بزرگسالان کویت انتخاب شده بودند که نهایتاً این دوره سه نماینده از کشورمان به کویت اعزام می شوند.

تاکنون سیدمصطفی حسینی، مرحوم حمید رضا عباسی و ابراهیم فلاح تبسم چهره موفق به کسب عنوان سوم مسابقات قرآن کویت در رشته قرائت شده اند و مهدی غلام نژاد سال گذشته عنوان دوم این مسابقات را کسب کرد. همچنین تاکنون هیچ یک از حفاظ کشور در این رقابت ها مقامی کسب نکرده اند.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

مسابقات قرآن کویت

،

حفظ کل نوجوانان

،

محمد یوسف درویشی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha