پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همه ایرانی ها آرزوی قهرمانی در آسیا را دارند

ترابیان: کی روش با تیمی که ساخته «رو سفید» است

کارشناس فوتبال گفت: کی روش با تیمی که ساخته همیشه روسفید بوده است. او به خوبی می داند که تیم ملی را چگونه هدایت کند.

ترابیان: کی روش با تیمی که ساخته «رو سفید» است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رضا ترابیان در مورد حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا اظهار داشت: کی روش و کادر فنی تیم ملی سال ها است که با تیم ملی کار می کنند و تجربه خوبی به دست آوردند. کی روش کاملاً با فرهنگ ایرانی ها و فوتبال آسیا آشنا شده است و می داند که چقدر مردم ایران دوست دارند در این جام تیم ملی قهرمان آسیا شود. البته این کار بسیار دشوار است ولی کی روش اهمیت این مسئله را درک می کند.

وی افزود: تیم ملی بهترین بازیکنان داخلی و خارجی را در اختیار دارد. ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه وجود دارد که همه را به موفقیت تیم ملی امیدوار کرده است.

این کارشناس فوتبال با اشاره به حضور بازیکنان خوب در خط حمله ایران اظهار داشت: دست کی روش در فاز هجومی تیم ملی کاملاً باز است. ما علیرضا جهانبخش را داریم که یک فصل رؤیایی را پشت سر گذاشت و به لیگ انگلیس رسید، سردار آزمون بازیکن جوان و با تجربه ای است، سامان قدوس در لیگ فرانسه بازی می کند و یکی از بهترین ها است، مهدی طارمی هم مهاجم کاملی است اما او در انتخاب تیم هایش خوب عمل نکرده است. به هر حال در خط حمله بازیکنی مثل مهدی ترابی را هم داریم که جوانی آینده دار است. در خط حمله ایران به مشکل برنمی خورد.

ترابیان در مورد شانس موفقیت تیم ملی گفت: برای ایران صعود از گروهش کار آسانی است و مردم انتظار دارند که تیم ملی در این دوره به قهرمانی برسد. امیدوارم با تلاش بازیکنان و هدایت فنی کارلوس کی روش بتوانیم به جمع چهار تیم برتر آسیا برسیم و بعد از سال ها قهرمان آسیا شویم که این مهم دور از دسترس نیست البته اگر اتفاق خاصی رخ ندهد.

وی در مورد اینکه منظورش از اتفاق خاص چیست، گفت: به هر حال در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست گاهی شرایط بر وفق مراد پیش نمی رود و بازی گره می خورد و همه چیز برای حریف جفت و جور می شود. البته کی روش با تیمی که ساخته همیشه روسفید بوده است. او به خوبی می داند که تیم ملی را چگونه هدایت کند و امیدوارم که این بار جام قهرمانی به تیم ملی فوتبال ایران برسد.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

رضا ترابیان

،

جام ملت های آسیا

،

کی روش

ثبت نظرات
captcha