پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز تصویربرداری سریال «دل» تا پایان دی/ پیچیدگی شخصیت ها قصه را لو می دهد

نویسنده سریال دل گفت: نوع نگارش و شخصیت پردازی این سریال به گونه ای است که نمی توان زیاد درباره شخصیت ها و قصه صحبت کرد و اینکه قهرمان اصلی داریم یا نه نیز به همین روال بستگی دارد.

آغاز تصویربرداری سریال «دل» تا پایان دی/ پیچیدگی شخصیت ها قصه را لو می دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «بابک کایدان» نویسنده سریال «دل» درباره نگارش سریال «دل» گفت: این روزها مشغول نگارش سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی هستم و تاکنون ۲۰ قسمت از این سریال به نگارش درآمده است.

وی درباره انتخاب بازیگران این سریال نیز بیان داشت: تعدادی از بازیگران نقش هایا صلی انتخاب شدند و تعدادی بازیگر هم داریم که هنوز قطعی نشده اند. 

نویسنده سریال «دلدادگان» با اشاره به قصه این سریال نیز گفت: این سریال قصه دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. نوع نگارش و شخصیت پردازی این سریال به گونه ای است که نمی توان زیاد درباره شخصیت ها و قصه صحبت کرد و اینکه قهرمان اصلی داریم یا نه نیز به همین روال بستگی دارد.

وی درباره چرایی این موضوع اضافه کرد: قصه ما طوری به نگارش درآمده است که کوچکترین تعریفی، تمام قصه را لو می دهد و شخصیت هایمان پیچیدگی های خاصی دارند.

کایدان با اشاره به زمان کلید خوردن این سریال عنوان داشت: اگر طبق برنامه ریزی هایمان پیش رویم تا اواخر دی ماه این سریال مقابل دوربین خواهد رفت. بخش اعظم قصه «دل» آماده است و تا زمانیکه گروه تولید بخواهند سریال را شروع کنند نگارش ۲۸ قسمت به پایان می رسد. 

لوکیشن های این سریال ۲۸ قسمتی که در دو فصل ۱۴ قسمتی توزیع می شود، همگی در تهران است و بخش کوتاهی در شمال کشور مقابل دوربین می رود.

سریال «دل» به نویسندگی بابک و میثم کایدان، تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی تولید و توزیع می شود.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

بابک کایدان

،

سریال دل

،

منوچهر هادی

ثبت نظرات
captcha