پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شماره یک همبازی امیری و حسینی می شود؟

علیرضا بیرانوند در مسیر سوپرلیگ ترکیه

دروازه بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی ایران بار دیگر مورد توجه رسانه های ترکیه ای قرار گرفته و از او به عنوان خرید زمستانی تیم ترابوزان اسپور یاد شده است.

علیرضا بیرانوند در مسیر سوپرلیگ ترکیه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در شرایطی که با شروع نقل و انتقالات زمستانی بازار شایعات در خصوص جابجایی بازیکنان بار دیگر داغ شده است، نشریه دامگا ترکیه از دروازه بان شماره یک ایران به عنوان هدف تیم ترابوزان برای مذاکره و عقد قرارداد حضور در این تیم گزارش تهیه کرده است.


بیرانوند که طی یک سال اخیر زمزمه هایی زیادی درباره جدایی اش از پرسپولیس شنیده می شد، در ابتدای فصل با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه ترجیح داد به کار خود در جمع شاگردان برانکو ادامه دهد و با قراردادن بندی در قراردادش در صورت دستیابی به پیشنهادی خارجی فرصت مذاکره و جدایی را کسب کند. او پیش از این مورد توجه باشگاه بشیکتاش ترکیه قرار داشت و از ریزه اسپور نیز به عنوان دیگر تیم خواهان این دروازه بان که در جام جهانی و لیگ قهرمانان بازی های درخشان و نمایش دلپذیری از خود به جا گذاشته بود، یاد می‎شد.


نشریه دامگا ترکیه در این گزارش خود اینچنین آورده است؛ تیم ترابزون اسپور در نیم فصل دوم رقابت تنگاتنگی با رقبای خود برای قهرمانی خواهد داشت. در همین راستا مسئولان این باشگاه در صدد تقویت تیم خود هستند. دروازه بان اول این تیم یعنی اونور کیوراک قصد جدایی از این تیم دارد و تیم ترابوزان اسپور در صدد است جایگزین مناسبی برای او بیابد.

 


این باشگاه ترکیه ای که در تابستان دو بازیکن مطرح ایرانی به نام های وحید امیری و مجید حسینی را جذب کرده در صدد است تا سومین ایرانی را هم به تیم خود بیاورد. گزینه مربیان تیم ترابوزان اسپور برای جایگزینی دروازه بان جدا شده ی خود ، علیرضا بیرانوند سنگربان تیم پرسپولیس و دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران است.


این دروازه بان با تجربه که به پرتاب های بلند توپ با دستانش معروف است، در جام جهانی 2018 عملکرد خارق العاده ای  از خود برجای گذاشت و حتی توانست پنالتی کریسیانورونالدو را نیز مهار کند. او در تابستان  پیشنهاداتی از کشورهای مختلف اروپایی داشت اما حاضر به ترک پرسپولیس نشد و یکی از مهمترین عوامل این تیم در راه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا بود.


با این حال اکنون باید دید بیرانوند نیز که تمایل خود را برای حضور در فوتبال اروپا بارها اعلام کرده بود، چه واکنشی به این پیشنهاد خواهد داشت و از همه مهمتر اینکه آیا این باشگاه قادر خواهد بود خواسته باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایتنامه را برآورده کند یا خیر. گفته می شود در بند آزادسازی و صدور رضایتنامه بیرانوند مبلغ 600هزار دلاری گنجانده شده و هر باشگاهی که خواهان جذب این بازیکن باشد باید این مبلغ را به پرسپولیس پرداخت کند.


با توجه به جدی شدن شایعه جدایی علیرضا بیرانوند، پرسپولیس نیز طی روزهای اخیر شایعاتی در خصوص جذب جانشین او مطرح کرده که باید دید کدام دروازه بان قادر خواهد بود جانشین شماره یک این تیم در صورت جدایی شود.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

علیرضا بیرانوند

،

سوپرلیگ ترکیه

،

تیم ترابوزان اسپور

ثبت نظرات
captcha