پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۶۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تذکر کیان پور درباره تعویق ۵ ماهه در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری درود

نماینده مردم درود و ازنا با اشاره به مشکلات شهرداری ازنا و درود خطاب به وزیر کشور گفت: ۵ ماه است که حقوق کارکنان شهرداری حوزه انتخابیه ام به تعویق افتاده است. برای حل مشکلات کمک و مساعدت کنید.

تذکر کیان پور درباره تعویق ۵ ماهه  در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری درود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید کیان پور در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور و هیئت دولت گفت: عدم نظارت موثر بر کنترل قیمت ها و گرانی بی حد کالاها معیشت مردم را به خطر انداخته و سبب در تنگنا قرار گرفتن اقشار مختلف جامعه به خصوص کارمندان لشکری و کشوری و کارگران و قشرهای آسیب پذیر شده است. عدم نظارت مناسب موجب ایجاد رانت در توزیع کالاها شده است. بهتر است نظارت مؤثری صورت پذیرفته و در این خصوص تجدید نظر شود.

وی خاطاب به وزیر راه و شهرسازی متذکر شد: رسیدگی به وضعیت پروژه های راه و شهرسازی در استان لرستان ضروری است. برای اجرای پروژه های احداث راه آهن درود - خرم آباد و آزادراه خرم آباد - اراک که در حال تعطیلی و تعدیل بیش از ۵۰۰ نفر از نیروی انسانی شاغل ست. دستور تسریع را صادر کنید.

کیان پور همچنین خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی هشدار داد: تسریع در احداث و نوسازی بانک های آسیب دیده تخریبی در حوادث سال گذشته، ضروری است. متاسفانه تاکنون اقدام موثری صورت نپذیرفته و لازم و ضروری است که ورود کنید و به هر ترتیب ممکن دستور دهید که بازسازی اماکن یاد شده فوراً ممکن شود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به وزیر کشور گفت: به وضعیت شهرداری های حوزه انتخابیه رسیدگی و در رفع موانع موجود که حدود ۵ ماه حقوق عقب افتاده دارند، کمک و مساعدت کنید. این تعویق موجب نارضایتی کارکنان شهرداری شده است. همچنین عدم تعیین تکلیف بیمه تامین اجتماعی و مالیات مشکلات عدیده ای را برای پرسنل شریف شهرداری حوزه انتخابیه ام ایجاد کرده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

مجید کیانپور

،

کارکنان شهرداری درود

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha