پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۵۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«مدار صفر درجه» سریال شبانگاهی شبکه چهار شد

آخرین قسمت از سریال خارجی خانه پوشالی با بازی کوین اسپیسی روز چهارشنبه ساعت ۲۴ پخش و از روز پنجشنبه سریال ایرانی مدار صفر درجه به کارگردانی حسن فتحی هر شب از شبکه چهار سیما پخش می شود.

«مدار صفر درجه» سریال شبانگاهی شبکه چهار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آخرین قسمت از سریال خارجی «خانه پوشالی» با بازی کوین اسپیسی روز چهارشنبه ساعت ۲۴ پخش و از روز پنجشنبه سریال ایرانی «مدار صفر درجه» به کارگردانی حسن فتحی هر شب از شبکه چهار سیما پخش می شود.
«مدار صفر درجه» ماجرای سفر دانشجویی ایرانی به نام حبیب پارسا (شهاب حسینی) به فرانسه برای تحصیل در رشته ی فلسفه در دانشگاه پاریس را نشان می دهد که در پژوهشی با دختری یهودی به نام «سارا استروک» همکار می کند. اما این پژوهش باعث تغییر در مسیر زندگی این دو جوان  می شود. ماجرا بر بستر جنگ جهانی دوم و شکل گرفتن صهیونیزم  و تسلط تدریجی بر فلسطین می گذرد.

در «مدار صفر درجه»که بخشی از قسمت های آن در فرانسه و بوداپست تصویربرداری شده است، «ایرج رامین فر»به عنوان طراح هنری و «عبدالله اسکندری» در مقام طراح گریم، «حسن فتحی» را یاری کرده اند.در سریال مدار صفر درجه بازیگرانی چون شهاب حسینی، رویا تیموریان، لعیا زنگنه، مسعود رایگان، ایرج راد، رحیم نوروزی و ناتالی متی ( بازیگر فرانسوی ) سه بازیگر لبنانی ( فواد البراهیم، هاسمیک تاچچیان، پیر دافر) و ۱۳ بازیگر مجارستانی به ایفای نقش پرداخته اند. 

این مجموعه به تهیه کنندگی حسن بشکوفه  برای اولین بار سال ۸۶ در قالب ۳۰ قسمت به روی آنتن شبکه یک سیما رفت.
«مدار صفر درجه» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما از روز پنجشنبه ۱۳ دی، هر شب ساعت ۲۰ دقیقه بامداد پخش و روز بعد ساعت ۶:۱۵  و ۱۸ بازپخش می شود.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

سریال خارجی خانه پوشالی

،

سریال ایرانی مدار صفر درجه

،

حسن فتحی

ثبت نظرات
captcha