پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۵۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در قالب ۲ کتاب منتشر شد

«روح پدرم در باران صعود می کند» و «آواز اجساد بی گور»

ترجمه کتاب های «روح پدرم در باران صعود می کند» اثر پاتریسیو پرون و «آواز اجساد بی گور» اثر جزمین وارد منتشر شد.

«روح پدرم در باران صعود می کند» و «آواز اجساد بی گور»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رمان «روح پدرم در باران صعود می کند» اثر پاتریسیو پرون با ترجمه بیتا ابراهمیمی در ۲۶۹ صفحه و با قیمت ۳۰هز تومان در انتشارات کتاب کوچه عرضه شده است.

در معرفی این نویسنده و کتابش آمده است: پاتریسیو پرون به روایت مجله ادبی گرنتا در زمره آینده داران ادبیات اسپانیولی زبان است و از نویسندگانی به شمار می رود که آثارش نوید از آینده ای ناب و روشن در ادبیات آمریکای لاتین می دهد.

«روح پدرم در باران صعود می کند» داستانی است جسورانه از این نویسنده که در آن اسرار پنهان خانواده ای در آرژانتین روایت می شود. خانواده ای که در جریان جنگ های داخلی این کشور آسیب زیادی دیده است و حالا بیماری پدر خانواده برای فرزندی که سال هاست از موطن خود دور بوده فرصتی را فراهم کرده تا با مرور خاطرات و اسناد برجای مانده از پدر پرده از داستانی عاطفی و ناکام مانده در جریان تسویه حساب های مخوف سیاسی در این کشور طی دوران حکومت خوان پرون بردارد.

این داستان و قصه پرتعلیق آن روایتی است از فساد و مسئولیت پذیری، تاریخ و همه آن چیزهایی که از ادبیات آمریکای لاتین می بایست انتظار داشت.

 این ترجمه با توافق با نویسنده و تحت قوانین جهانی کپی رایت به زبان فارسی انجام شده است.

 همچنین رمان «آواز اجساد بی گور» اثر جزمین وارد با ترجمه سعید کلاتی در ۳۱۱ صفحه و با قیمت ۳۶هزار تومان در نشر یادشده راهی بازار شده است.

در معرفی این رمان نیز می خوانیم: «آواز اجساد بی گور» از پرفروش ترین آثار سال گذشته ایالات متحده و جهان و نوشته جزمین وارد نویسنده سیاه پوست آمریکایی است.

این رمان که سال گذشته برگزیده جایزه ملی کتاب آمریکا در سال ۲۰۱۷ نیز بوده است داستانی از یک خانواده سیاه پوست را روایت می کند که طی آن زنی با دو فرزند خود راهی سفری جاده ای می شود تا همسر سفیدپوست خود را پس از آزاد شدن از زندان به خانه بازگرداند؛ سفری که مشکلات بسیاری را برای این خانواده به همراه دارد.

وارد در این رمان با ورد به جهان پیچیده همزیستی میان سفید و سیاه پوستان آمریکایی به روایت از رابطه میان عشق و نفرت بین آن ها دست پیدا می کند که به شکلی هنرمندانه روایت شده است.

پاملا میلر  - شاعر و منتقد آمریکایی - درباره این اثر عنوان کرده است «تا زمانی که آمریکا رمان نویسانی مانند وارد دارد، روحش را از دست نخواهد داد».

انتهای پیام

 

 

منبع ایسنا
کلید واژه :

روح پدرم در باران صعود می کند

،

پاتریسیو پرون

،

رمان

ثبت نظرات
captcha