پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۵۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همزمان با افتتاح نمایشگاه نقاشی آب؛

برگزیدگان مسابقه نقاشی آب = زندگی تقدیر شدند

مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی آب = زندگی و افتتاح نمایشگاه آثار منتخب این جشنواره در سنندج برگزار شد.

برگزیدگان مسابقه نقاشی آب = زندگی تقدیر شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صبح امروز سه شنبه ۱۱  دی ماه همزمان با سالگرد تاسیس شرکتهای آب و فاضلاب کشور آثار برگزیده جشنواره مسابقه نقاشی آب = زندگی شرکت آب و فاضلاب شهری سنندج که با همکاری آموزش و پرورش کردستان در سطح مدارس ابتدایی و راهنمایی کردستان برگزار شد، در مراسمی تجلیل شدند.

در این مراسم که با حضور مسئولین شرکت آب و فاضلاب شهری سنندج ، مدیران آموزش و پرورش و مسئولین فرهنگی کردستان در سینما بهمن سنندج، برگزار شد، ۱۰ اثر منتخب از بین اثار ارسال شده به دبیر خانه جشنواره معرفی شدند.

اردیس شریفی دبیر جشنواره مسابقه نقاسی آب در مورد اهداف برگزاری این جشنواره گفت: گسترش فرهنگ صرفه جویی و استفاده صحیح از منابع آبی  و جلب توجه جامعه به سوی کم آبی و بی آبی هدف مابود که از طریق نقاشی و آگاه سازی کودکان و نوجوانان به آن پرداخته شد.

شریفی افزود: ۲۰۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که فقط ۱۰ اثر به بخش استانی راه یافته اند و در اسفندماه به مرحله کشوری این مسابقات ارسال می شوند.

در پایان این مراسم از برگزیدگان تقدیر شد و با حضور مسئولین نمایشگاه نقاشی های منتخب جشنواره آب = زندگی در سینما بهمن افتتاح شد.  

منبع مهر
کلید واژه :

مسابقه نقاشی آب = زندگی

،

آموزش و پرورش کردستان

،

اردیس شریفی

ثبت نظرات
captcha