پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۵۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خاطره تلخ بازیگر سریال های طنز از تماشا نکردن تلویزیون

بازیگر سریال های «زیر آسمان شهر» و «جنگ ۷۷» می گوید: مردم برنامه های طنز را دوست دارند و جزو نیازهای حیاتی جامعه است.

خاطره تلخ بازیگر سریال های طنز از تماشا نکردن تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا نیکخواه درباره وضعیت برنامه های طنز در تلویزیون اظهار کرد: گروه های مختلفی کار طنز انجام می دهند. به نظرم مشکل از گروه ها نیست بلکه خود تلویزیون است که باعث ریزش مخاطبان شده است و مخاطبان کمتر تلویزیون می بینند.

او سپس با یادآوری خاطره ای چنین گفت: برنامه ای با حضور من حدود ۲۰ یا ۳۰ روز از تلویزیون در حال پخش شدن بود و در همان زمان سوار تاکسی شدم و راننده به من گفت که نیستید؟! چه کاری انجام می دهید؟! در حالی که من برنامه داشتم و آن ها تلویزیون نگاه نمی کردند. تلویزیون باید برای این قضیه فکری کند که بتواند مخاطبان را جذب و دلیل ریزش مخاطبان را پیدا کند.

بازیگر سریال های «مرد هزار چهره» و «مرد دو هزار چهره» اضافه کرد: مردم برنامه طنز را دوست دارند و جزو نیازهای حیاتی جامعه است. تلویزیون هم این کار را انجام می دهد و دنبال طنز است تا این نوع برنامه ها را به کنداکتور اضافه کند. به نظرم کار خوبی هم انجام می دهد.

نیکخواه با اشاره به افرادی که در حوزه طنز کار می کنند، بیان کرد: تلویزیون باید یکسری از افراد که کار طنز می کنند و کارهایشان فاخر بوده و بیننده داشته را دور هم جمع و جذب کنند. این مساله به مدیریتی نیاز دارد تا بتواند مشکلات را حل کند.

او در پایان گفت: صداوسیما در حال حاضر سیاست جدیدی دارد که به نظر من بد نیست؛ برنامه هایی که از لحاظ کیفیت خوب شده را تکرار می کند؛ البته باید گروه هایی که موفق هستند را به طریقی حفظ کند و از خود بداند. همچنین احساس مسوولیت کند تا آن ها رها نشوند. این اتفاق به تشکیلاتی نیاز دارد که دلسوز باشد و این کارها را انجام دهد.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

زیر آسمان شهر

،

برنامه های طنز

،

سریال های طنز

ثبت نظرات
captcha