پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۵۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لاغرها صبح ها پرخوری می کنند

پژوهش های جدید در حوزه تغذیه نشان می دهند که افراد لاغر صبح ها بیش از شبها خوراکی می خورند و به تغذیه خود اهمیت می دهند. این موضوعی است که می تواند به عنوان کلید معمای لاغری افراد لاغر در نظر گرفته شود.

لاغرها صبح ها پرخوری می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پژوهش های جدید در حوزه تغذیه نشان می دهند که افراد لاغر صبح ها بیش از شبها خوراکی می خورند و به تغذیه خود اهمیت می دهند. این موضوعی است که می تواند به عنوان کلید معمای لاغری افراد لاغر در نظر گرفته شود.

برخی از افراد معتقدند که برای لاغر شدن نباید هیچ وعده غذایی را حذف کرد، برخی دیگر می گویند نباید از عصر به بعد هیچ خوراکی خاصی خورد و برخی دیگر نیز معتقدند تنها اهمیت دادن به کالری ها کفایت می کند.

درواقع برای لاغری انواع تزها و نظریات وجود دارد و تشخیص این که کدام نظریه درست است چندان ساده نیست. با همه اینها، به نظر می رسد یک موضوع بین اغلب نظریات مشترک است و آن هم این موضوع که افراد لاغر شبها خوراکی های سنگین نمی خورند و سعی می کنند در طول ساعات صبح تا عصر ولع خود را کنترل کنند.

بر اساس نتایج یک پژوهش جدید افرادی که لاغر هستند عادت دارند صبحانه بخورند و در طول ساعات صبح تا عصر نیز به تغذیه خود اهمیت دهند، اما از ساعات عصر تا شب چندان توجهی به مصرف خوراکی نشان نمی دهند. بنابراین سالم تر می مانند و چاق هم نمی شوند. البته فراموش نکنیم که این افراد عادت ندارند صبحانه های پرکالری و سنگین بخورند یا در طول روز مواد صنعتی و قندی وارد بدن خود کنند.

بنابراین اگر قصد لاغری دارید، وعده صبحانه را جدی تر بگیرید و در وعده های ناهار، عصرانه و شام به تدریج از نرخ کالری های مصرفی خود بکاهید.

منبع انتخاب
کلید واژه :

افراد لاغر

،

کلید معمای لاغری

،

خوراکی های سنگین

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha