پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۵۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشاجره درازهی با خبرنگاران در پارلمان، درپی سوالی درباره مقاله و همراهی اش با واردکننده خودرو: به تو ربطی ندارد، صحبت نکن!

محمدباسط دُرازهی نماینده مردم سراوان در مجلس پس از پایان نشست علنی امروز یکشنبه پارلمان در پاسخ به این سؤال که توضیحی درباره حواشی اخیر بدهید، گفت: سؤال نپرس و دنبالم نیا؛ سرما می خوری، گلویم درد می کند؛ همه چیز در سایتم هست.دُرازهی در پاسخ به این سؤال که همه موارد در سایت شما مطرح نشده، گفت: به طور ربطی ندارد، صحبت نکن.

مشاجره درازهی با خبرنگاران در پارلمان، درپی سوالی درباره مقاله و همراهی اش با واردکننده خودرو: به تو ربطی ندارد، صحبت نکن!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  نماینده مردم سراوان، سؤالات خبرنگاران درباره مقاله‌اش و همچنین همراهی با وارد کننده خودرو در زمان ورود به گمرک را اینگونه پاسخ داد «به تو ربطی ندارد؛ صحبت نکن».

محمدباسط دُرازهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی پس از پایان نشست علنی امروز یکشنبه پارلمان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که توضیحی درباره حواشی اخیر بدهید، گفت: سؤال نپرس و دنبالم نیا؛ سرما می‌خوری، گلویم درد می‌کند؛ همه چیز در سایتم هست.

وی در پاسخ به این سؤال که همه موارد در سایت شما مطرح نشده، گفت: به طور ربطی ندارد،‌ صحبت نکن.

نماینده مردم سراوان در مجلس درباره اینکه ابهاماتی پیرامون مقاله شما مطرح شده، اظهار داشت: من اصلا رشته‌ام ادبیات است و مقاله رباتیک است، من هم فردا می‌توانم اسم شما را در یک مقاله ثبت کنم، البته برای این موضوع امتیازی هم نگرفته‌ام.

دُرازهی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود شما با یکی از واردکنندگان خودرو به گمرک رفتید و سپس آن حواشی به وجود آمد، خاطرنشان کرد: در مرز ما فقط دام وارد می‌شود و چیز دیگری وارد نمی‌شود.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه پس آقای حاجب آنجا چه کار می‌کرد، تصریح کرد: از خودش بپرسید.

نماینده سراوان این شعار را که شما نماینده مجلس هستید و اکنون ما به شما دسترسی داریم، پس چرا پاسخ سؤالات را نمی‌دهید را بدون پاسخ گذاشت.

منبع انتخاب
کلید واژه :

محمدباسط دُرازهی

،

نماینده مردم سراوان

ثبت نظرات
captcha