پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۵۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چاپ کتاب های جشنواره عکس «هشت»

کتاب های اولین و دومین جشنواره عکس هشت به چاپ رسید.

چاپ کتاب های جشنواره عکس «هشت»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کتاب های اولین و دومین جشنواره عکس «هشت» با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی و دفتر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد، منتشر شد.

کتاب نخستین جشنواره عکس «هشت» شامل ۷۹ قطعه عکس در ۹۴ صفحه گلاسه است و کتاب دوره دوم این جشنواره ۶۴ قطعه عکس را در ۸۱ صفحه شامل می شود. قطع این کتاب ها خشتی است.

محسن زین العابدینی مدیرعامل شرکت نقش رویای بهشت بنیانگذار و بانی برگزاری این رویداد هنری در بخشی از مقدمه کتاب «هشت» آورده است: جشنواره عکس هشت رویدادی هنری است که از قلبمان برای عرض ارادت به ساحت مقدس حضرت رضا(ع) برخاسته است. امیدواریم با تداوم در این راه و استفاده از تجاربی که پیش تر در نقش رویای بهشت به عنوان مجری برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری کسب کرده ایم، «هشت» در برگ های تاریخ عکاسی ایران عزیزمان ماندگار شود.

آئین رونمایی از این کتاب ها در ماه جاری در فرهنگسرای ارسباران همزمان با افتتاح نمایشگاه آثار منتخب برگزار خواهد شد.

 ارزیابی آثار ارسال شده به جشنواره توسط سیف الله صمدیان، اسماعیل عباسی و کیارنگ علایی انجام و اسامی راهیافتگان به نمایشگاه اعلام شد.  

جشنواره عکس تلفن همراه «هشت» به همت نقش رویای بهشت و با حمایت بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، سازمان فضای مجازی سراج و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در حال برگزاری است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی https://rbphoto.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

جشنواره عکس هشت

،

محسن زین العابدینی

،

سیف الله صمدیان

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha