پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۴۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زور استقلال به پرسپولیس و سپاهان نمی رسد؛

عباسی:تیم ملی باسربلندی به ایران برمی گردد/ کی روش برگ برنده دارد

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: حتی اگر تیم ملی در جام ملتها قهرمان هم نشود، اما یقین دارم که با سربلندی به ایران باز خواهد گشت.

عباسی:تیم ملی باسربلندی به ایران برمی گردد/ کی روش برگ برنده دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ناصر عباسی اظهار داشت: قواعد فوتبال ایران با بیشتر کشورهای دیگر تفاوت دارد. در کشور ما احساسات نقش مهمی در فوتبال دارد حتی نقش احساسات از مسائل فنی هم خیلی جاها پررنگ تر می شود.

وی افزود: کی روش علاوه بر این که بر مسائل فنی تسلط فراوانی دارد، احاطه خوبی هم بر مسائل احساسی دارد که این برای او در ایران یک برگ برنده است. اگر برانکو هم در فوتبال ایران موفق شده دقیقه به همین دلیل است. او هم به واسطه سالها حضور در ایران به این نکته واقف است و به جز مسائل فنی روی مسائل احساسی هم کار می کند. 

پیشکسوت فوتبال ایران بیان داشت: به نظر من تیم ملی در آسیا نتیجه می گیرد. البته این را بگویم از دید من نتیجه گرفتن فقط قهرمانی نیست. چون پنج شش تیم برای قهرمانی می آیند که قرار است فقط یکی از آنها قهرمان شود. به نظر من خوب نتیجه گرفتن این است که مردم و هواداران از عملکرد تیم ملی راضی باشند. 

وی اضافه کرد: بعنوان مثال بلژیک در جام جهانی قهرمان نشد اما آنقدر سربلند از جام کنار رفت که جامعه فوتبال به اندازه قهرمان برایش احترام قائل شد. من فکر می کنم اگر تیم ملی ایران قهرمان هم نشود، سرافرازانه امارات را ترک می کند.

عباسی گفت: بعنوان یک ایرانی و یک پیشکسوت فوتبال بزرگترین آرزوی فوتبالی ام این است که تیم ایران قهرمان آسیا شود. اما منطقم می گوید شانس چند کشور از جمله ژاپن، استرالیا و کره از ایران و دیگر تیم ها بیشتر است. 

هافبک پیشین تیم استقلال در خصوص آخرین شرایط این تیم اظهار داشت: نمی دانم دوستان در نقل و انتقالات چه کار می کنند، اما خودشان می گویند ما چراغ خاموش کار می کنیم. امیدوارم آنطور که می گویند بتوانند در نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته باشند چون با شرایط کنونی قطعا این تیم در لیگ و آسیا به مشکل می خورد.

عباسی تاکید کرد: یک استقلالی هستم و دوست دارم این تیم قهرمان لیگ شود، اما منطق فوتبال می گوید که در مسابقات این فصل بعید است زور استقلال به سپاهان و پرسپولیس برسد.

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

جام ملتها

،

ناصر عباسی

،

پیشکسوت فوتبال ایران

ثبت نظرات
captcha