پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۴۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از پرهیزکار هیچ شناختی ندارم

جاوید: اخراجم عادلانه نبود/گیتی پسند با وجود پیروزی بر مس، بیشتر از داوری آسیب دید

بازیکن تیم ملی و گیتی پسند گفت: در بازی مقابل مس داور سعی داشت بازی را با اخراج بازیکنان دو تیم مدیریت کند و از نظر من داور تمرکز لازم را در این بازی حساس نداشت.

جاوید: اخراجم عادلانه نبود/گیتی پسند با وجود پیروزی بر مس، بیشتر از داوری آسیب دید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی جاوید در مورد پیروزی 5 بر 4 تیم فوتسال گیتی پسند مقابل مس سونگون و حواشی این بازی، گفت: بازی خوب و پربرخوردی بود و این بازی به لحاظ حساسیت صدرنشینی جدول لیگ برتر فوتسال از اهمیت بالایی برخوردار بود. به این دلیل که هر دو تیم گیتی پسند و مس سونگون در رده های اول و دوم جدول قرار دارند. خدا را شاکرم که توانستیم در مرحله اول لیگ تا اینجا موفق و به صدرنشینی خود ادامه دهیم.

وی در مورد اخراجش در این بازی گفت: من فکر می کنم در این بازی داور تمرکز لازم را نداشت و از همان ابتدا سعی داشت که فقط بازی را مدیریت کند و داور فکر می کرد در صورتی که اخراجی از هر دو تیم داشته باشد بهتر می تواند بازی را مدیریت کند.

بازیکن تیم ملی و گیتی پسند اصفهان گفت: اگر فیلم بازی را کارشناسان نگاه کنند متوجه می شوند که من در این بازی کار خاصی انجام ندادم که مستحق اخراج شدن و دریافت کارت قرمز را داشته باشم. در این بازی من هیچ توهین و یا فحاشی به داور و یا درگیری فیزیکی با هیچکس نداشته ام و نمی دانم داور به چه دلیل من را اخراج کرد این اخراج ناعادلانه بود.

وی در پاسخ در سوالی که تیم مس سونگون مدعی است که این شکست  عادلانه نبود، گفت: به هر صورت من فکر می کنم تیمی که در این بازی آسیب دید تیم گیتی پسند بود نه مس. شما ببینید در دو گل اول هر دو توپ اوت شده بودند اما متأسفانه داور تصمیم بر ادامه بازی داشت و در دو کرنر که هر دو توپ اوت شده بودند ما دو گل دریافت کردیم. پس در اینجا دو گل مس به دلیل اشتباهات داور بوده است.

جاوید افزود: در این بازی تیم  گیتی پسند هیچ نفعی در داوری نداشته و داور هیچ سوتی به نفع ما نزده که بگوییم در کسب این سه امتیاز داور دخیل بوده است.

وی در مورد انتخاب پرهیزکار به عنوان سرپرست جدید کمیته فوتسال گفت: من هیچ شناختی از پرهیزکار ندارم و نمی دانم چه اتفاقاتی قرار است در کمیته فوتسال رخ دهد و در حال حاضر هم نمی توانم در مورد وی نظر بدهم اما امیدوارم در آینده وی بتواند قدم های خوبی برای فوتسال بردارد.

جاوید همچنین در مورد وضعیت تیم ملی و اردوهای این تیم گفت: در حال حاضر تمرینات تیم ملی تعطیل است و امسال تیم ملی مسابقات رسمی و مهمی نداشته و فقط ما در چندین تورنمنت شرکت کردیم. طبق برنامه ریزی قرار است در بهمن ماه دو دیدار با تیم ملی اسلواکی داشته باشیم و بعد از این دو بازی پرونده تیم ملی فوتسال در سال 97 بسته می شود و ان شاءالله برای سال 98 که بازی های جام ملت ها و همچنین مقدمات جام جهانی 2020 است آماده می شویم.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

مهدی جاوید

،

تیم فوتسال گیتی پسند

،

بازی مقابل مس

ثبت نظرات
captcha