پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۴۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طلسم پنجره های بسته شکست؛

نادری امروز سرخ پوش می شود

مدافع مد نظر پرسپولیس تا ظهر امروز قراردادش با این باشگاه را نهایی می کند و به جمع سرخ پوشان اضافه می شود.

نادری امروز سرخ پوش می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه پرسپولیس پس از پشت سر گذاشتن دو پنجره محرومیت نقل و انتقالاتی، قصد دارد فعالیت پُر قدرتی در نقل و انتقالات نیم فصل داشته باشد و علاوه بر نفراتی که در ابتدای لیگ هجدهم با آنها به توافق رسیده بود، بازیکنانی هم برای تقویت تیم و کمبود بازیکن در برخی پست ها به خدمت بگیرد.

تاکنون حضور مهدی شریفی، مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی ترابی و سعید کریمی در پرسپولیس قطعی شده و این باشگاه به دنبال جذب یک هافبک دفاعی که توانایی بازی در پست دیگری هم داشته باشد را دارد و علاوه بر آن، روی جذب یک مهاجم نوک هم برنامه ریزی کرده است.

در کنار این دو، سرخ پوشان طبق خواسته برانکو ایوانکوویچ و به دلیل آسیب دیدگی طولانی مدت نفراتی مثل محمد انصاری و حسین ماهینی، برای جذب یک مدافع هم اقدام کردند که گزینه مد نظرشان محمد نادری، مدافع جوان سابق تراکتورسازی و کنونی باشگاه کورتریک بلژیک بوده است.

 

این مدافع  چپ پای ۲۲ ساله و بلند قامت، دو فصل قبل تنها یک بازی برای تراکتورسازی به عنوان یار تعویضی انجام داد و در نقل و انتقالات زمستانی به عنوان یار قرضی راهی نساجی مازندران شد و نمایش درخشانی در سمت چپ خط دفاعی و میانی این تیم دسته اولی داشت که با پایان آن فصل، مجددا به تراکتور بازگشت.

نادری که توانسته بود در نساجی خود را اثبات کند، فصل ۹۷-۹۶ به ترکیب بزرگسالان تراکتورسازی رسید و در ۲۵ مسابقه لیگ برتر حضور ثابت داشت که عملکرد خوب او موجب شد تنها در یک مسابقه تعویض شود و در سایر دیدارها ۹۰ دقیقه در زمین باشد.

در کنار بازی هایی که نادری در لیگ هفدهم انجام داد، این بازیکن سرعتی، در ۶ مسابقه لیگ قهرمانان هم برای تراکتورسازی به میدان رفت که عملکرد خوب او باعث شد تا در نهایت مورد توجه باشگاه کورتریک بلژیک قرار گرفته و در این فصل به جمع لژیونرهای فوتبال ایران اضافه شود.

 

 

اما انتقال نادری به کورتریک بلژیک مسیر فوتبالی او را تغییر نداد و او با وجود حضور ثابت در تراکتورسازی، امسال در ژوپیلر لیگ تنها در هفته های اول و سوم برابر اندرلخت و کلوب بروژ جزو فهرست مسابقات کورتریک و تا پایان روی نیمکت دیده شد و در سایر دیدارها نیز حتی در لیست بازی قرار نگرفته بود.

اکنون با توجه به شرایطی که این بازیکن جوان دارد، او تصمیم گرفته به لیگ برتر بازگردد و به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ مثبت دهد تا بتواند دوباره خود را اثبات کرده و جایگاه ثابتی در تیمش پیدا کند.

البته به دلیل رقم بالای فسخ قرارداد نادری با کورتریک، باشگاه پرسپولیس این بازیکن را تا پایان فصل و به عنوان بازیکن قرضی به خدمت خواهد گرفت و با او به توافق نهایی رسیده است.

این بازیکن که توانایی بازی در پست های مدافع میانی، دفاع چپ و وینگر چپ را دارد، اکنون به ایران آمده و اگر اتفاق خاصی نیافتد، تا ظهر امروز شنبه قرارداد قرضی اش با باشگاه پرسپولیس را نهایی می کند و نخستین بازیکن جذب شده به یک باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی لقب می گیرد.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

سرخ پوشان

،

مدافع مد نظر پرسپولیس

،

نادری

ثبت نظرات
captcha