قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۴۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشت بیرانوند علیه سانتر مهندسی شده لوپز (عکس)

تمرینات لوپز با دروازه بان های تیم ملی با جدیت فراوان دنبال می شود و هر سه گلر تمام تلاششان را می کنند تا در ترکیب اصلی قرار بگیرند.

مشت بیرانوند علیه سانتر مهندسی شده لوپز (عکس)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا بیرانوند امیدوار برای دومین تورنمنت پیاپی گلر اول تیم ملی ایران باشد. گلر لرستانی که در سه فصل اخیر همراه با پرسپولیس عملکرد فوق العاده ای داشته و توانسته بیشترین تعداد کلین شیت را به نام خود ثبت کند، اکنون یکی از مشهورترین دروازه بان های فوتبال آسیا به حساب می آید و این شهرت را بیش از هرچیز دیگری به دو اتفاق مدیون است؛ یکی مهار پنالتی رونالدو و دیگری سیو ضربه سر ژاوی.

 

با این حال عملکرد فوق العاده بیرانوند باعث نشده تا در تمرینات تیم ملی او جایگاه بهتری نسبت به 2 دروازه بان دیگر داشته باشد. لوپز مربی دروازه بان ها هرروز نمایش بیرانوند، عابدزاده و نیازمند را زیر نظر می گیرد و احتمال دارد با عملکرد آن ها در تمرینات، ترکیب تیم را دست خوش تغییر کنند.

 

البته شانس بیرانوند نسبت به 2 گلر دیگر برای حضور در درون دروازه بیشتر است اما کسانی که موفق شدند مظاهری و حسینی را کنار بزنند، بدون شک توانایی رقابت تمام عیار با علیرضا بیرانوند را هم دارند.

 

نکته جالب تمرینات تیم ملی این است که لوپز همچون گذشته با ابزار و وسایل ارسال توپ، با دروازه بان ها تمرین می کند و برخلاف بسیاری از مربی دروازه بان ها خودش توپ را به سمت گلرها نمی فرستد.

 

 

عکس از نعیم احمدی

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

مشت بیرانوند

،

تمرینات لوپز

،

علیرضا بیرانوند

ثبت نظرات
captcha