پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۴۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گزارش هواشناسی؛

آسمان تهران ابری می شود/افت دما در نیمه شمالی کشور

آسمان تهران فردا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید خواهد بود همچنین دما در نیمه شمالی و غربی کشور طی امروز و فردا افت محسوسی خواهد داشت .

آسمان تهران ابری می شود/افت دما در نیمه شمالی کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، تشدید فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی، امروز (جمعه هفتم دی ماه) برای نواحی غرب و شمال غرب کشور و به تدریج دامنه های جنوبی البرز مرکزی، بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود.

امروز در مناطق جنوب غرب و جنوب کشور از جمله استان های بوشهر، خوزستان، گیلان و فارس بارش باران گاهی با رعد و برق و در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.

 از بعدازظهر امروز با شمالی شدن باد روی دریای خزر، افت محسوس دما و بارندگی در استان های واقع در سواحل دریای خزر آغاز می شود، فردا صبح (شنبه هشتم دی ماه) ضمن افت محسوس دما در نیمه غربی همراه با کاهش ابرناکی، فعالیت سامانه بارشی به طور ضعیف در نوار شمالی کشور به خصوص در بخش هایی از شمال شرق و سواحل دریای خزر به صورت ابرناکی، مه آلودگی، بارش برف و باران همراه با کاهش دما ادامه خواهد داشت.

اواخر وقت فردا سامانه بارشی از شمال شرق کشور خارج می شود همچنین  پس فردا (یکشنبه نهم دی ماه) ضمن ماندگاری هوای سرد در نیمه شمالی، اکثر مناطق کشور جوی پایدار خواهند داشت و از بعد از ظهر همین روز با ورود موجی در جنوب غرب، جنوب و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی افزایش ابر و بارندگی پیش بینی می شود.

 امروز و فردا سواحل دریای خزر مواج خواهد بود.

 آسمان تهران فردا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۱۰ و سه درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین تهران در روز یکشنبه (نهم دی ماه) کمی تا قسمتی ابری همراه با مه صبحگاهی با بیشینه و کمینه دمای ۱۰ و یک درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع مهر
کلید واژه :

آسمان تهران

،

وزش باد شدید

،

هواشناسی

ثبت نظرات
captcha