پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۳۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کی روشی که هیچ وقت ندیدیم، سرحال تر از همیشه!

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران تمرینات صبح امروز را با حال بسیار خوب و سرحال شروع کرد. اوضاعی که همه را برای کسب موفقیت بزرگی امیدوار می کند.

کی روشی که هیچ وقت ندیدیم، سرحال تر از همیشه!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صبح امروز دومین تمرین تیم ملی با ۲۳ بازیکن نهایی انتخاب شده برای جام ملت های آسیا برگزار شد و کاروان کامل تیم ملی آخرین دستورات تاکتیکی را تحت نظر کارلوس کی روش و کادر فنی اش انجام دادند.

 

اما در تمرین امروز صحنه ای رخ داد که کمتر دیده بودیم. مرد پرتغالی نیمکت تیم ملی ایران که به جدی بودن و داشتن دیسیپلین خاص مشهور است تمرین امروز را بسیار سرحال و بشاش آغاز کرد. او که شب گذشته آخرین صحبتش را هم در صفحه مجازی خود منتشر کرده بود با چهره ای خندان در تمرین حاضر شد و در بعضی صحنه ها با عوامل تیم ملی شوخی هم انجام می داد تا نشان دهد برای افتخارآفرینی در جام ملت ها آماده است.

 

به نظر می رسد کارلوس کی روش تمامی مشکلات و کدورت های موجود را کنار گذاشته و به قول خودش، تمام تمرکز او و بازیکنانش بر روی موفقیت تیم ملی است. دیدن حال فعلی مرد پرتغالی و تک تک بازیکنان تیم ملی بارقه های امید را در دل ایرانیان زنده می کند. حالا یکی از نسل های طلایی ایران با کی روش پا به امارات می گذارد و می تواند با اتحاد کامل و روحیه ای مثال زدنی طلسم ۴۴ ساله قهرمانی را خورد کند و نام ایران را به عنوان پرافتخارترین کشور قاره کهن بار دیگر مطرح کند.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

کی روش

،

فوتبال

،

سرمربی ایران

ثبت نظرات
captcha