پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۳۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسی: می دانستم توپ طلا را نمی برم

لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی بارسلونا که در رقابت برای کسب توپ طلای امسال رتبه پنجم جدول را بدست آورد می گوید می دانسته که امسال برنده توپ طلا نخواهد شد.

مسی: می دانستم توپ طلا را نمی برم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یونل مسی ابرستاره بزرگ بارسلونا فاش کرد که می دانسته امسال جایزه توپ طلا به او تعلق نخواهد گرفت. مسی 31ساله امسال در مراسم اهدای جوایز توپ طلا در رتبه پنجم قرار گرفت تا هوادارانش را شگفت زده کند. جایزه ای که به لوکا مودریچ ستاره رئال مادرید و تیم ملی کرواسی تعلق گرفت. مسی که در فصل جاری در 15 مسابقه ای که در لالیگا برای بارسا به میدان رفته 15 گل به ثمر رسانده و 10 پاس گل داده حالا فاش کرد که از قبل می دانسته امسال توپ طلا به او داده نخواهد شد.

 

 

مسی در گفتگو با روزنامه اسپانیایی مارکا گفت:" وقتی نامزدهای دریافت توپ طلا را شنیدم می دانستم که من در رقابت اصلی برای فتح توپ طلا قرار ندارم".

 

با اینکه رقیب دیرین مسی، کریستیانو رونالدو امسال دیگر در لالیگا حضور ندارد و امسال کمتر شاهد رویارویی های مستقیم این دو ابرستاره فوتبال دنیا خواهیم بود ولی مسی در فصل جاری بار دیگر برای بارسلونا بسیار درخشان ظاهر شده است. مسی در ادامه گفت و گویش با روزنامه اسپانیایی مارکا گفت زمانی که رونالدو در اسپانیا و در رئال مادرید حضور داشته از نبرد با او لذت می برده. مسی در این باره به مارکا گفت:" رقابت من و کریستیانو خیلی سالم بود و کسانی که از بیرون تماشایش می کردند از زیبایی اش لذت می بردند".

 

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

توپ طلا

،

مسی

ثبت نظرات
captcha