پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۳۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس

وزیر اقتصاد مانع اعمال نفوذ حسین فریدون در چینش ترکیب هیات مدیره بانک ها شود

ابوترابی با اشاره به برخی اخبار مبنی بر اعمال نفوذ حسین فریدون برای چینش ترکیب هیات مدیره برخی بانک ها گفت: به فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد توصیه می کنم صادقانه با مردم درمورد فشارها ی وارده حرف بزند تا مانع حضور افراد فاقد اهلیت در سیستم پولی و بانکی شود.

وزیر اقتصاد مانع اعمال نفوذ حسین فریدون در چینش ترکیب هیات مدیره بانک ها شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی درباره تحرکات اخیر حسین فریدون به ویژه اعمال نفوذش در خصوص انتصابات بانک ها گفت: متأسفانه یکی از مدیران منسوب به وی که مدیرعامل یکی از بانک های بزرگ هم شده بود توسط فریدون سفارش شده و با اعمال نفوذ وی بر آن صندلی نشسته بود.

وی افزود: با اشاره به اعمال نفوذ برادر رئیس جمهور با استفاده از عواملش در نهاد ریاست جمهوری و وزارت اقتصاد برای تغییر ترکیب هیأت مدیره برخی بانک ها گفت: به آقای دژپسند توصیه می کنم که تحت فشار کسی کارهای نامعقول انجام ندهد چرا که اقدامات تحت فشار می تواند مایه دردسر برای خود و آن وزارتخانه شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: ممکن است وزیر اقتصاد تحت فشار برخی افراد به انتصاب های خاصی دست بزند اما این کار او می تواند کارهای صادقانه اش در گذشته را تحت الشعاع قرار دهد و هر جایی هم که فشارها بر وزیر اقتصاد وجود داشت آقای دژپسند می توانند این موضوعات را صادقانه با مردم در میان گذاشته و این فشارها را تحمل نکند و بگوید که برخی گزینه ها مدنظر وزیر اقتصاد نیست و با مردم این موضوعات را در میان گذاشته تا بتواند این فشارها را خنثی کند.

ابوترابی گفت: تمام اختلاس ها و یکسر فتنه ها در بانک ها است به همین دلیل نباید اجازه دهیم افراد از نفوذشان برای تعیین اشخاصی که اهلیت حضور در هیأت مدیره بانک ها و سیستم پولی را ندارند سواستفاده کنند.

یکی از مخاطبان سوژه ای را به عنوان «بررسی سرانجام محاکمه حسین فریدون و مهدی جهانگیری» به ثبت رسانده اند که بر همین اساس این مصاحبه برای پیگیری این سوژه گرفته شده است. 

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

وزیر اقتصاد

،

حسین فریدون

،

نفوذ حسین فریدون

،

چینش ترکیب هیات مدیره بانک ها

ثبت نظرات
captcha