قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۳۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در معاملات پنج روزه تالار شیشه ای رخ داد

رشد قیمت ها و صف های میلیونی خرید برخی سهام

طی پنج روز کاری در این هفته شاخص های بازار سرمایه با رشد مواجه و برخی از سهم ها با صف های میلیونی خرید روبرو شد. شاخص صنعت در این مدت با ۹۴۱ واحد رشد همراه بود.

رشد قیمت ها و صف های میلیونی خرید برخی سهام

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روز چهارشنبه (۲۸ آذرماه سال جاری) شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادر تهران در تراز ۱۵۶ هزار و ۸۳ واحدی قرار داشت، اما با گذشت پنج روز کاری، این شاخص ۲۳۶۰ واحد رشد کرد و به رقم ۱۵۸هزار و ۴۴۳ واحدی رسید.

در تاریخ مذکور شاخص آزاد شناور تراز ۱۶۷ هزار و ۵۴۸ واحدی را تجربه کرد اما با گذشت پنج روز کاری این شاخص نیز ۴۴۸۹ واحد رشد و رقم ۱۷۲ هزار و۳۷ واحدی را تجربه کرد.

همچنین شاخص بازار اول و دوم هرکدام به ترتیب ۲۲۶۰ و ۲۱۸۸ واحد رشد کردند. علاوه بر این ها شاخص صنعتی با ۹۴۱ واحد رشد تا رقم ۱۴۲هزار و ۱۴۶واحدی بالا رفت.

طی این هفته نمادهای پالایشی، پتروشیمی، بانکی بیشترین تاثیر در نوسانات شاخص بازار داشتن در مقطعی از معاملات تعدادی از سهم های بانکی با صف خرید همراه شدند. سنگینی تقاضا نسبت به عرضه سبب شد که قیمت ها در این گروه با رشد مواجه شود.

در آخرین روز معاملاتی این هفته در عین حال که شاخص های بازار سهام رشد را نشان دادند، حجم و ارزش معاملات نیز در این روز با افزایش روبرو شد؛ به طوری که در پنجشنبه اخیر ارزش معاملات بورس تهران از رقم ۱۱۲۲ هزار میلیارد تومان رد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

رشد قیمت ها

،

تالار شیشه ای

،

صف های میلیونی خرید

،

بازار سرمایه

،

بورس

،

بورس تهران

ثبت نظرات
captcha