پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۳۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲ اثر نمایشی جدید در تالار هنر به صحنه می روند

نمایش­ های «عمو پامبل» و «پر پر، سی­مرغ پر» دی و بهمن ۹۷ در تالار هنر به صحنه می روند.

۲ اثر نمایشی جدید در تالار هنر به صحنه می روند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نمایش «عمو پامبل» که نوشته محسن ایمانخانی و اکرم اصغری است و مهدی قلعه آن را برای گروه سنی کودکان کارگردانی کرده است هر روز بجز شنبه ­ها ساعت ۱۸ در تالار هنر اجرا می شود.

در این نمایش اپیزودیک که اقتباسی از داستان های کودکانه ­ای از جمله «پینوکیو» و «سیندرلا» است مجتبی کاظمی، علی بیک محمدی، عطا مقیمی، رسول قنبری، بهروز مهرعلیان، دریا مرادی دشت، راضیه رفیع زاده، آرزو صدری و مهدی قلعه به ایفای نقش می­ پردازند.

طراحان این نمایش عبارتند از طراح صحنه علی باقری، طراح عروسک زهرا مریدی و طراح لباس مینا غفاری. علی حسین­زاده نیز آهنگسازی این اثر را بر عهده دارد.

نمایش «پر پر، سی­مرغ پر» که نوشته بهرام جلالی پور است و رضا عبدالعلی زاده آن را برای گروه سنی نوجوانان کارگردانی کرده هر روز غیر از شنبه ها در ساعت ۱۹:۲۰ میزبان خانواده ­ها است.

در این نمایش که برگرفته از منطق الطیر عطار نیشابوری است و کاری از گروه هنری ره آورد محسوب می شود بیتا بشیری، پویا پیروز رام، سعید تاجیک، لیلی حسینی، راشین رضایی، علی شجاعی، نرگس صفامنش، محسن قمصری، شادی کارآئین، مهدیه محرابیان، فریبا سرتاض، محمدعلی مهران پور، حسین نصری و الهام یگانی ایفای نقش می ­کنند.

نمایش­ های «عمو پامبل» و «پر پر، سی­مرغ پر» دی و بهمن ۹۷ در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر مفتح جنوبی بعد از ورزشگاه شیرودی، خیابان ورزنده برای مخاطب کودک و نوجوان به صحنه می ­روند.

منبع سینما پرس
کلید واژه :

تالار هنر

،

عمو پامبل

،

محسن ایمانخانی

ثبت نظرات
captcha