پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۳۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آخرین وضعیت حضور سه بازیکن در جمع شاگردان برانکو؛

پرسپولیس تا آخر هفته منتظر قوچان نژاد می ماند

باشگاه پرسپولیس به مدیربرنامه های قوچان نژاد اعلام کرده است که تا آخر هفته تکلیف نهایی حضور این بازیکن در پرسپولیس را روشن کند.

پرسپولیس تا آخر هفته منتظر قوچان نژاد می ماند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برانکو ایوانکوویچ فهرست بازیکنان کورد نظرش برای نقل و انتقالات نیم فصل را پیش از سفر به کرواسی به مسئولان باشگاه داد.
این روزها نام سه بازیکن بیشتر از همه برای حضور در پرسپولیس مطرح شده است؛ محمد نادری، رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی.
هر سه نفر این بازیکنان در خارج از کشور بازی می کنند اما اولویت باشگاه پرسپولیس این است که برای جذب آنها فقط ریال خرج کند و هیچ ارزی برای جذب بازیکن داخلی استفاده نشود.
حضور نادری در پرسپولیس قطعی شده و به زودی قراردادش را با سرخپوشان نهایی خواهد کرد. این بازیکن در تیم کورتریک بلژیک بازی می کند و به صورت قرضی و با کمترین هزینه به پرسپولیس خواهد آمد.
قوچان نژاد هم دیگر بازیکن مد نظر پرسپولیس بود. باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته به صورت مستقیم با قوچان نژاد وادر مذاکره شود و از طریق مدیر برنامه های وی پیشنهاد خود را به این بازیکن رسانده اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است. باشگاه هم از قوچان نژاد خواسته تا آخر هفته تکلیف حضورش در پرسپولیس را مشخص کند تا اگر قصد حضور در ایران را ندارد، به سراغ گزینه دیگر برود.
طارمی نام دیگری بود که مطرح شد. این مهاجم در اولویت پرسپولیس نیست. البته باشگاه بدش نمی آید آقای گل دو فصل فوتبال ایران را جذب کند اما نه با قیمت بالا. به همین خاطر تا الان هیچ اقدامی برای جذب او نکرده است و منتظر است تا به نوعی الغرافه او را از ترکیب خود بیرون بگذارد تا به عنوان بازیکن آزاد به جمع سرخپوشان بازگرداند.
اگر جذب این دو مهاجم نهایی نشد، باشگاه از هفته آینده به سراغ گزینه های خارجی که نفراتی از اروپای شرقی هستند خواهد رفت. نوسانات قیمت ارز موجب شده جذب بازیکن خارجی در اولیت برانکو نباشد.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

باشگاه پرسپولیس

،

رضا قوچان نژاد

،

برانکو ایوانکوویچ

ثبت نظرات
captcha